Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találok weblapkészítéshez...

Hol találok weblapkészítéshez dizájn elemeket? (png)

Figyelt kérdés

[link]

pl ennek az alsó részét szeretném egy saját képre tenni, ahhoz hol keresgéljek?



2019. júl. 11. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Valaki érti?
2019. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mihago ***** válasza:
29%

Én értem. A srácnak fogalma sincs, mit csinál, nem tudja kezelni a Google-t, és esze ágában sincs bármit elolvasni, pláne hogy bizonyára angolul sem tud, ami elengedhetetlen az ilyesmihez.


Google Image Search. Ha innen nem jutsz semmire, tenyéssz inkább csirkét.

2019. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Relax tesa, ennyi pötyögés alatt le is írhattad volna a javasolt kulcsszavakat.
2019. júl. 11. 22:40
 4/7 Argloss ***** válasza:
69%
free vector images
2019. júl. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mihago ***** válasza:
31%
Kérdező, nem írom le, mert annyi lamer van már így is, nem kell még egy.
2019. júl. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsenek jó képek sehol se, amik vannak azok jpg formátumúak. Megoldottam azzal hogy ps-re leszedtem minőségi brushokat és egyénileg rajzoltam meg :P

Azért még reménykedek benne hogy egyszer rábukkanok egy pár giga torrent filera tele minőségi png-vel 8)

2019. júl. 12. 20:50
 7/7 Citation válasza:

Akkor mondom a tutit :)

Webre képet vagy te alkotsz, vagy veszel a sok ezzel foglalkozó oldal valamelyikéről.

Létezhet persze free is, de nagyon olvasd el a licence feltételeket, mert néha akad ott buktató.


Ami a torrentet, avagy képlopást illeti azt egy weben publikált kép esetében nem tenném. Vannak piti sz@rrágások elismerem, de ez még azt a szintet sem éri el. Hogy miért is? Mesélem. Budapest vonzáskörzetében konkrétan ismerek olyan fotóklubbot, ahol a tagok egy része az itt-ott megosztott fotóikat direkt vadásszák hátha valaki illegálisan használja, és nem haboznak az elmaradt jogdíjért jelentkezni!!!


Szal lopott képpel szerintem ne az általad készített weblapot plakátozd ki :D

2019. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!