Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi lehet a probléma és hogyan...

Mi lehet a probléma és hogyan oldható meg az alábbi hibajelzés esetén?

Figyelt kérdés

Ezt a hibajelzést kapom folyton:

mysqli_real_connect(): (HY000/1130): Host 'localhost' is not allowed to connect to this MariaDB server


Most telepítettem fel a XAMPP szervert a gépre. Elindul a PHP és Apache rendesen, futnak.

A XAMPP htdocs mappájában létrehoztam egy mappát a leendő oldalam nevével. Ebbe felmásoltam a WordPress fájlokat.


Létrehoztam egy adatbázist a XAMPP-ban.

Majd beírtam a localhost/honlapnev kifejezést a böngészőmbe. Beadta a WP telepítési lehetőségét. Azon végigmentem rendesen. Kiírta, hogy sikeres a telepítés.


Be is léptem. Szerkesztettem, de semmi olyanhoz nem nyúltam még, ami az adatbázisban okozna galibát.


Majd kiléptem a WP-ből, és amikor be akarok lépni, akkor kapom ezt a hibaüzenetet:

mysqli_real_connect(): (HY000/1130): Host 'localhost' is not allowed to connect to this MariaDB server


2019. júl. 21. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
localhost helyet próbáld meg a 127.0.0.1 -es ip -t megadni adatbázis kapcsolathoz.
2019. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!