Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Màr egy éve nem...

Mit tegyek? Màr egy éve nem tudok dönteni

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy màr tavaly augusztus òta gondolkozom rajta hogy levàgassam a hajam, de eddig nem tudtam dönteni,elõl hosszabbra hàtul rövidebbre akarom, anya azt mondja a hosszú jobb de küldhet pròbàlni a rövidet is, a nõvérem is azt hogy pròbàljam ki, de félek, nem sokàra sulikezdés,5 cm akarok vàgatni, nincs e olyan aplikàciò esetleg hogy megszerkeszti rövidre, meg photoshopolja ingyenesen, mert vegyes érzéseim vannak, egyszer szeretném rövidre egyszer nem pedig tudom hogy jobban àllna vagyis nem tudom de sztm igen még a ruhàimhoz is jobban menne , de félek hogy nem lessz jò ezért elöbb úgy 3-4 cm akarok levàgatni inkàbb... Fiúk ! Nektek a hosszú vagy a rövid hajú lànyok jönnek be jobban? Egyébként a hajam most a mellem alàig ér

2019. júl. 23. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
5centi az nem olyan sok,szerintem simán vállald be.
2019. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vàlaszt.
2019. júl. 23. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is vágásd le nyugodtan. Nem sok az az 5 centi, ha tetszik a rövidebb, akár még utána is vágathatsz, ha nem, akkor nem kell sok idő, hogy újra olyan hosszú legyen.


Appot nem tudok mondani, én előtte magam szerkesztettem meg, hogyan is nézne ki :D esetleg tükör előtt két oldalra húzod a hajad és a vége előtt 5 centivel letakarod a kezeddel, hogy lásd hogy is nézne ki.

2019. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5cm az semmi, nyugodtan vágj bele!
2019. júl. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban bejönnek a vállig vagy váll fölé érő hajú lányok!
2019. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm😘 levàgatom
2019. júl. 24. 15:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nyakközépig érő bob fazon iszonyatosan jól tud állni a lányoknak
2019. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!