Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss Kur fújós hajregeneráló...

Gliss Kur fújós hajregeneráló balzsamok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akciós áron kínálja pár napig az egyik drogéria a Gliss Kur fújós, nem kimosandó hajápoló termékeit.


A fekete-aranybarna kupakossal volt dolgom (Express Repair), rosszat nem tett a hajammal, de az illatát gyűlöltem, Annyira édes, tömény nekem, mint egy rossz parfüm.


Göndör, váll alá érő barna hajam van, hajlamos kócolódásra, lelapulásra, minden rosszra.

Garnier göndörítős sampont használok, ami bevált, mellé pedig Syoss Keratin hajhabot, már lassan két éve. Néha teszek a végére hajmosás előtt-után Kallos placentás balzsamot.

Szeretnék adni egy másik terméküknek is esélyt, két hajmosás között, vagy hajmosás végén ráfújnék párat a makacs tincseimre, hátha erősebb, egészségesebb lenne tőle.


Nektek melyik vált be?

Köszönöm!


2019. júl. 24. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a fekete van már évek óta... :D és még az illatát is szeretem. :D esetleg a lila hyaluronos spray?

2019. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lila nem vált be. Jelenleg én is a feketét használom, de az átlátszó flakonban sárgás folyadék verzió (total repair?) is jó volt a hajamnak és annak nincs olyan tömény illata, mint a feketének, hanem inkább samponos.
2019. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!