Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Helia-D hajregeneráló esszencia?

Helia-D hajregeneráló esszencia?

Figyelt kérdés
Pár hete használom a készítményt és már az eleje óta az illata nagyon ismerős volt. Lehetséges hogy az egyébként literenként (körülbelül) 3000 forintos Svédcseppet fújkálom a hajamra, csak éppen 2500 forintért adják 75ml-es kiszerelésben? Mert végülis a Svédcsepp külsőleges hatása ugyanaz, mint ennek a "haj csodaszernek", serkenti az kezelt terület vérkeringését.

2017. nov. 22. 22:08
 1/5 Metionin ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, régebben használtam a svédcseppet de akkor még nem tudtam, hogy hajra is lehet de később találtam róla bejegyzéseket. Ha csak az összetevőket nézzük, eltér a 2 cucc, mert a hajfújkálóban csak olyan növények vannak amik a hajnövekedést/vérkeringést serkentik, a svédcseppben pedig elsősorban belsőleg ható növények vannak. Néhány összetevő megegyezik, de annyira nem hogy az egyik terméket helyettesítse a másik. A svédcseppben eleve 2x annyi cucc van, ezeknek nagy része külsőleg teljesen felesleges. A hasonló illat az alkoholos oldat miatt van, engem amúgy a Jägermeisterre emlékeztet. A lényeg tehát hogy nem ugyanaz a két cucc, viszont az igaz hogy többen használják a svédcseppet hajra, nézz utána, szerintem kipróbálni nem árt. Én most használtam az időszakos őszi hajhullásra ezt a helia-D terméket, jó véleménnyel vagyok róla de sajnos én is drágállom a mennyisége miatt.
2017. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Most hirtelen összehasonlítottam a két cucc növényi anyagait, a naturland svédcseppben 22 darab gyógygaz van, míg a hajcuccban 26, és mindezek közül kemény 3 db egyezik meg. Ezek pedig a borsmenta, a rozmaring és az apróbojtorján. A borsmenta és a rozmaring külsőleg tényleg vérkeringésserkentő, a bojtorján pedig használatos hajnövesztésre. Na most hogy ezért a 3 hatóanyagért a svédcseppet érdemes-e a fejbőrünkbe masszírozni az összes többi hatóanyaggal együtt ami inkább a gyomornak esne jól, azt nem tudom, mindenesetre találtam svédcsepp tartalmú sampont is (bár nem hajhullás ellen van). A helia izében viszont a többi 23 gaz is összefüggésbe hozható a bőr vérkeringésének javításával és a hajjal. Emiatt én azt mondom, hogy egy tényleg durva hajhullásra hamarabb venném újra a kifejezetten hajra gyártott terméket de nem zárkózom el a svédcsepptől sem, lehet hogy egyszer kipróbálom hajra.
2017. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tetszett!!😁😁😁 "GAZ"
2017. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:

Ezt most így random találtam: [link]


Az összetevők alapján ez inkább fertőtlenítő, ha már haj akkor hamarabb kenném egy korpásodó fejbőrre mint növesztés miatt.

2017. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld pacsi :)
2017. dec. 3. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!