Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha napon vagyok, és barnulok,...

Ha napon vagyok, és barnulok, akkor elmúlik vagy legalább kevésbé lesz látható a hasamon az a néhány kis stria?

Figyelt kérdés
Remélem érthető. Tehát, ha elmegyek strandra, vagy akárhova, akkor nyugodtan vehetek bikinit, mert a nap picit rásegít, és nem fognak annyira látszani?

2019. júl. 24. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A stria fehér marad, mivel ott elszakadt a rost, sérült a melanin a bőrben.

Tehàt ha barnulsz is, a stria nem fog barnulni.

2019. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem barnulnak a bőröddel együtt.
2019. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a naptól csak fehérebbnek tűnnek, hisz azok nem barnulnak. De ettől függetlenül ugyanúgy felveszek kétrészes fürdőruhát, hisz semmi szégyellnivaló nincs bennük. Egyszerűen csak csíkos lettem miközben nőttem. Szóval így is nyugodtan vehetsz fel, ne foglalkozz azzal, más mit gondolna. Nem az ő testük.
2019. júl. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha még pirosak?
2019. júl. 25. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sejtettem, hogy így érted, ilyenkor szerintem segít a nap, legalábbis nekem segített, szinte mindig nyáron lettek fehérek a piros striáim, és amit takart a ruha, az később halványult el. Szóval nyugodtan napozz velük!
2019. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. júl. 27. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!