Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pirosas vörös hajból középbarn...

Pirosas vörös hajból középbarna haj elérése?

Figyelt kérdés

Szeretnék megválni a piros hajamtól. Szeretnék újra sötétszőke vagy középbarna hajat. Még a vöröses szőke vagy vöröses barna is érdekel.

Hogyan kezdjem koptatni vagy világosítani a hajam?


Ha veszek egy colour b4 hajfesték eltávolítót és egy hétre rá rászőkítek egy syoss világosítóval és utána arra festek rá ez így mennyire lenne gázos?



2019. júl. 24. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nullásgép, aztán majd visszanő az eredeti színében.
2019. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leszőkíteném.a colour b4 annyira büdös hogy soha többé.de nem tudom a hajad mennyire van kikészülve
2019. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
1. vagyok, le lehet pontozni, de komolyan gondoltam. Én kétszer is megtettem már: először lapockáig érő feketétől, majd később nyakközépig érő élénkpirostól szabadultam meg nullással, amikor meguntam a színt, hogy tiszta lappal induljon a hajam. Ennél jobb megoldást nem tudnék erre javasolni. 26/N
2019. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb 7 alkalommal volt festve eddig a hajam. Előtte natúr eredeti hajszínem volt. Egészséges jelenleg is a hajam és nincs eltöredezve.
2019. júl. 25. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindent simán leszőkítek és semmi baja a hajamnak.de másnak meg elfogy a haja tőle.
2019. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!