Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hirtelen kijött egy csomó...

Hirtelen kijött egy csomó pattanás. Mitől?

Figyelt kérdés
Évek óta nem voltak már pattanasaim max 1, 2 néha kijött valahol, de most tegnap reggelre kijött kb 6,7 ma reggelre meg újabbak talán még több is, fáj az összes pedig hozzájuk sem nyúlok, mind az arcomon van. Mitől lehet ez?
2019. júl. 25. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép?
2019. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem kezdtél el véletlen egy új terméket használni az arcodon? Nekem attól volt ilyen.
2019. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehet a melegtől is, de lehet attól is hogy az elmúlt pár napban több zsíros ételt ehettél, de az is lehet hogy valamire érzékeny a szervezeted és így jön ki a dolog.
2019. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet étkezés miatt vagy a meleg miatt is.Nekem is letisztult már az arcom kb 1éve de ezekben a nagy melegekben sokszor kipattogok.
2019. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is ugyanigy jartam!! Most kezd el javulgatni de mindig kijon meg 1 mire elmulna. En vettem a patikaban 70%os netil alkoholt es szépen szárítja
2019. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam. Tinikoromban sem voltak úgy pattanásaim, most meg több is, de nekem a dekoltázsomra, karomra jöttek. Talán a meleg miatt, mert ugyanazokat a termékeket használom, étrendem sem változott.
2019. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!