Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kijött az arcomon 2 pattanás...

Cunciii kérdése:

Kijött az arcomon 2 pattanás és nem akarok találkozni barátommal, nagyon gáz? Utálom h rosszkor jönnek elő

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyi plázap*csa,már bocsi! 2 pattanás nem a világvége,van akinek az egész arca be van gyulladva,gyógyszert szed rá,mégis boldog. A fiatalok 90%-ának napi szinten van nem csak 2 pattanása,szóval ezen ne aggódj!
2016. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel bizonyítod, nem is szereted igazán!

Ha bárkivel lesz is tartós kapcsolatod, ha valami baja lenne, külön költöznél gyógyulása idejére?

Jól esne-e, ha otthagyna bajodban, ezzel a jelszóval: "ha már minden a régi rendben, írj, jövök"?

2016. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nevetséges, hogy emiatt így kiakadsz.


Borogasd kamillateával, az leszárítja, de neogranormon kenőccsel is bekenheted, az is leszárítja.

2016. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Ne legyél már ilyen kényes! Feltehetően a barátod tisztában vele, hogy a nők is emberek, és nem mindig néznek ki 100%-osan. Két pattanáson meg fölösleges hisztizni. Mit csinálnál, ha komoly aknéd lenne? Zacskót húznál a fejedre?
2016. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon gáz.

Van még kérdés?

2016. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gáz. Főleg hogy egy kis alapozóval másodpercek töredéke alatt eltudod tüntetni.
2016. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hiába irátok hogy gáz nem akarom hogy csúnyának lásson , és hidd el nem lehet eltüntetni egy kis alapozóval mert nem olyan kicsik :(
2016. dec. 5. 09:09
 8/11 A kérdező kommentje:
bocsi ha helytelen irásért..
2016. dec. 5. 09:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Es mi lesz akkor, ha mondjuk smink nelkul lat?

Vagy kora reggel felkelsz kocosan, reggeli lehelettel?

Persze tulsagosan mainstream erre gondolni,de ha szeret vagy kedvel akkor nem fogja zavarni hidd el.

Nekem is volt egy fium, az egesz arca pattanasos volt, de egyszeruen imadtam es 5 ev utan is szerelmes vagyok bele.

2016. dec. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy egyszer smink nélkül s látna meg minden de még nem tartunk ott:D engem meg rettentően idegesitenek a pattanások, olyan rosszul érzem magam és csúnyának:(
2016. dec. 9. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!