Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hamar zsírosodó hajra...

Nagyon hamar zsírosodó hajra bevált sampon, egyéb hajápolási termék?

Figyelt kérdés
19L

2019. júl. 28. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is ilyen, 1-2 naponta undorító volt a hajam, en pillanatnyilag a Lush sampon korongját használom, most ott tartok hogy 3 napot bír ki.

Ja és lehet változtatnod kéne az etkezéseiden +igyál több folyadékot.

2019. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Rövid haj + mosás naponta.
2019. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen hajjal küzdöttem évekig, mindenféle szárító, zsíros hajra való terméket kipróbáltam, bio szódabikarbónás módszert is (amit egyébként ettől függetlenül nagyon tudok ajánlani, én egy fél évig mostam így a hajam, vízben feloldva, majd almaecetes öblítéssel, és hihetetlenül megerősödött és kitisztult)

Amit a zsíros hajra tudok ajánlani, akármilyen furcsán hangzik is, a hidratálás. Ugyanúgy, mint az arcbőrnél, ha a zsíros alapot leszárítod, azzal csak a faggyúmirigyek még jobban neki állnak zsírt termelni, mert érzik, hogy ki vannak száradva. Olajos balzsamot használok, és még plusz olajat is, mivel többszörösen van leszivatva, de pont ezzel a kombóval bírja ki tovább. Ahogy tapasztaltam, a szőkítés/festés óta is gyengébben zsírosodik, illetve amikor fehér hajra hamvasító sampont használtam, az még nagyon jó volt rá.

Mondjuk, amióta szőke vagyok, még egy nappal tovább is kihúzom, mert világos hajnál sokkal kevésbé látszik, még akkor is ha fel van kötve :D

2019. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Borotva
2019. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!