Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek milyen bevált hajápolás...

Nektek milyen bevált hajápolási tippetek van?

Figyelt kérdés
Érdekelne nektek mik váltak be. Hajpakolás, termékek, otthoni/bolti. Illetve éjszakára hogy csináljátok meg a hajatokat hogy ne gubancolódjon össze és ne sérüljön. Nekem hosszú, hullámos hajam van. Írjátok le nektek milyen a hajatok és hogyan váltak be a praktikák.
2019. júl. 19. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Én egészséges vitamindús étkezésen vagyok. Johnson and Johson natúr vagy kamillás sampont használok.

Hajmosás után mindig vizesen kifésülöm a hajam, télen megszárítom, nyáron nem.

Szép hosszú fényes barna hajam van. Semmi egyebet nem csinálok vele.

2019. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És van valami amit a hajatokra tesztek mosás után? Amit már nem öblítetek le. Olvastam argánolajat hogy az jó de attól félek zsíros lesz és elnehezíti.
2019. júl. 19. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én argan olajat vizesen a hajvegekre szoktam tenni. Nem lesz zsíros hatású, de nem szabad túlzásba se esni. Ami nekem nagyon bevalt az alfaparf lisse design termékei. Sampon balzsam és feltolto folyadékom van belőle. Borzas hatás ellen meg kivasalom és jelenleg a hela d hajvegapolo olajat használom. Ezen kívül eszek vitaminokat is. Vagy csak a sima dm-es hajkalszulat, de most pl kovafoldet eszem.
2019. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!