Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakállat szeretnék növeszteni...

Szakállat szeretnék növeszteni, de amint nem borotválkozok tiszta pattanásos lesz az arcom, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van rá valami balzsam vagy olaj vagy?

Zsírosodik is az enyém hamar, talán az elzárja a pórusokat így nem tud lélegezni a bőr és azért lesz pattanásos szerintem. De nem biztos nem értek hozzá.


Mosom reggel/este samponnal/szappannal zuhanyzáskor hogy zsírmentes és tiszta legyen, de inkább éjszaka reggelre meg reggeltől estig az az időszak amikor kipattanásosodik. Fehér színűek is vannak amit ki lehet nyomni. Azok pl mitől jönnek elő?


Mivel tisztítsam itthon hogy ne legyen ilyen gond?

Esetleg ha van rá valami top termék olyat is ajánlhatnátok.

Egyébként soha sem növesztettem szakállat, az enyém viszonylag gyorsan nő kb 3 naponta borotválkoznom kell és nagyon erős is valamint ritkább. Sok bennem a férfi hormon viszonylag a szőrösebbik fajtából vagyok.


Köszönöm!


2019. júl. 29. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Clean and clear. 2 naponta.

De nincs esetleg szakállmérgezésed?

2019. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]

Nem hiszem, hogy van. Sőt azt írja szakáll növesztéssel többnyire megoldódik.

Egyébként ha rendszeresen 2-3 naponta borotválkozok és reggel este megmosom az arcom akkor kristály tiszta az arcom semmi pattanás és nem is viszket 0 gond.


A gond akkor van ha meghagyom a szőrzetet.

2019. júl. 29. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!