Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakállat növesztenék, de még...

Szakállat növesztenék, de még csak "pelyhek" találhatóak az arcomon. Nincs esetleg valami olyan olaj/kenőcs vagy valami tabletta ami elősegíti ezt? (nem tudom hogy mit ér az ha ott "borotválkozok" ahol növeszteni szeretném? )

Figyelt kérdés
Tudom, tudom hogy sokaknak nem tetszik a szakáll de nekem nagyon is bejön ^^.

#borotva #szakáll #arcszőrzet #arcszőrzet növesztés
2015. nov. 18. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gondolom nem lehetsz túl idős. Nem ráér az a szakáll pár év múlva amikor már nő szőröd mindenhol? Ha most tetszik valószínűleg később is fog.
2015. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 éves volnék
2015. nov. 18. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Hellóbelló sajnos nem nagyon tudsz érte mit tenni. A sűrű nyírás nem segít a dolgon, ez hormonális dolog. kezdj el keményen, tesztoszteronfokozó edzéseket végezni és aludj sokat. Ez az amit tehetsz legtöbbet. Súlyemelés, guggolás. Ha izmot növelsz, akkor beindul a szőrnövekedés is valamelyest. Egyél vörös húsokat, hisz a szervezeted , leginkább a koleszterinből állítja elő a tesztoszteront. De véletlenül se szedj be tesztoszteron fokozó tablettát, vagy esetleg mesterséges tesztoszteront azaz szteroidot, mert nem éri meg.
2015. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hali!Okés, köszi a tippeket, szoktam néha edzeni, ilyen bogyókat véletlen se akarok bevenni, nem hiszek semmi ilyesmiben. Olvastam még a ricinus olajat is, nem tudom hogy az mit javíthat a dolgon, de szerintem csak annyit hogy a szőrzet nem töredezik vagy hasonló.
2015. nov. 21. 02:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A szakáll jó ötlet, nem tudom, mondják, h nem erősödik meg a borotvától a szőrzet, szerintem meg, de! legalább is annak látszik, én 17évesen már tudtam volna borostás/szakállas lenni, ha meghagytam volna, de vártam rá 2évet mire állandó jelleggel szakállt viseltem volna :D 1,5 éves szakállas 20éves
2015. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!