Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajegyenesítést...

Keratinos hajegyenesítést megcsinálta valaki már magának otthon, jó lett?

Figyelt kérdés
Megrendelném magamnak a cuccot, meg láttam fodrásztól is, hogyan kell, szóval. Így sokkal olcsóbb.
2019. aug. 1. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk most néztem és 3x100 ml kevés a hosszú hajamra szerintem. Akkor meg olcsóbb a fodrász.
2019. aug. 1. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is vàlaszoltad magadnak a kérdést.
2019. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De kevés, nem?? Vagy én nem tudom mennyit használnak el, de legutóbb mikor voltam, rengeteget, 6 vagy 7 alkalommal nyomta tele a tálat.
2019. aug. 1. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne kísérletezz ilyennel magadnak!

En nem mernék magamnak csinàlni keratinos hajegyenesítés úgy hogy semmi hozzàértésem, szakmai tapasztalatom ès papírom sincs róla.

2019. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi extra egyébként. A fodrász is a tanulónak osztotta ki, aki sosem csinált előtte
2019. aug. 1. 17:32
 6/6 A kérdező kommentje:

Most számolgattam és sokkal olcsóbban jövök ki, ha mégis fodrászhoz megyek, mert egy fél litert biztos elhasznált a hajamra, ha nem többet.


Mondjuk nekem annyira nem volt tartós, 3 hét, ezért gondoltam, hogy itthon olcsóbb lenne. DE nem egy nagy cucc megcsinálni. Én festeni nem tudnék, ahhoz tényleg kell tapasztalat, max. egy színre, de az is necces. Magamnak meg főleg nem, ez sokkal egyszerűbb..

2019. aug. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!