Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek otthon lehet...

Szerintetek otthon lehet csinálni kreatinos hajegyenesítést? Ha igen, hol lehet kapni a bizonyos szert, és kb. mien az ára?

Figyelt kérdés

#Tartós-hajegyenesítés-otthon?
2015. máj. 4. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ha értesz hozzá, de a kérdésedből kiderül hogy nem. A bizonyos szert meg interneten lehet megrendelni, a simító cucc 25ezer körül van, de kell még a sampon meg minden egyéb is, szóval elég drága lenne.
2015. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

KERatin...nem kreatin.

Otthon pedig nem tudod megcsinálni.

2015. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem próbálkoznék vele.

Keratinozást félévente kell frissíteni, piszok sok pénz lenne beruháznod rá. Nekem tavaly augusztusban 20 ezerért csinálta a fodrász (ez egy alkalom). De, ha a terméket nézzük, akkor sok a hamisítvány a piacon, a brasil cacau keratin a jó minőségű.

2015. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kreatin egy táplálékkiegészítő izomnöveléshez, amit te keresel az a keratin.


Egy picit drága:

[link]

2015. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy drága ha egy litert veszel belőle. Egy középhosszú-hosszú hajra kb 30-50ml kell. Én 15000-ért vettem 100ml-t és három kezelésre elég volt. Ja és adtak hozzá mélytisztító sampont is.

Mivel van hozzá használati utasítás így nem nagyon lehetett elrontani. Az egyetlen szükséges eszköz ami kell hozzá az egy titánium lapos hajvasaló ami felfűthető 230°c-ra.

2015. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ha ilyen drága,inkabb kihagyom.

Mert nekem kb.kéne 1liter,olyan hosszú a hajam.

De köszi szépen!

2015. máj. 8. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!