Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Viszonylag kerek arcfrormához...

Viszonylag kerek arcfrormához a rövid vagy a hosszú haj állna jól szerintetek?

Figyelt kérdés

Viszonylag kerek az arcom,nagyon szeretnék hosszú hajat,növesztem is és már jóval a vállam alatt van,szerintem jól áll nekem,de az édesanyám mindig mondja,hogy nagyon rosszul áll,amiben igaza van mondjuk,mert képeket tényleg rossz. A rövidhaj pedig mindenki szerint jól állt nekem,viszont azt állandóan vasalnom kellett,mivel kissé hullámos a hajam,ami mondjuk hosszabb hajnál nagyon jól tud mutatni. Én igazából mind a kettőt szeret(t)em,szívesen levágatom,csak mostanában nagyon húz a hosszú felé a szívem. De mindegy,mert inkább álljon jól,mint rosszul.


Szerintetek?



2019. aug. 1. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A rövid suerintem is sokkal jobb
2019. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából mindig vannak kivételek. Nekem is viszonylag kerek arcformám van, és én is már próbálgattam a rövidebbet, de egyszerűen sosem úgy áll, ahogy kéne. :D Mármint sosem állt olyan jól, mint pl. a hírességeknek. Mindig úgy éreztem, hogy ez egyszerűen nem én vagyok, hiába mondták mások, hogy a rövid az jobban áll, ha nem éreztem magam jól.


Például a többségüknek itt remekül áll: [link]

Ha én is ilyen jól néznék ki vele, akkor én se gondolkodnák, hogy rövid vagy hosszú hajam legyen. :D Csak ugye írtad, hogy kellene a rövid hajadat vasalnod. Az a baj, hogy azt meg hosszútávon nagyon megsínyli a haja. Szóval lehet nem érné meg. :/

2019. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a kissé hullámos haj a rövidebb hajon is jól tud mutatni szerintem. Igazából attól függ, hogy kin. Van akinek az is jól áll. :)
2019. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú haj előnyösebb, mert optikailag nyújtja az arcot. a röviddel még kerekebben néznél ki.
2019. aug. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. aug. 2. 09:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Hosszú. Nekem is kerek arcformám van, sosem volt vállnál rövidebb hajam, most viszont majdnem derékig ér. :) nyújtja az arcot valamelyest a hosszú haj, es sokkal többféle frizurát lehet belőle csinálni, mint egy rövid hajból. És ha épp unod, felkötöd kontyba, és máris mintha nem is lenne. :) én hosszú haj párti vagyok.
2019. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!