Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj krízis! Utálom a hajam,...

Haj krízis! Utálom a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval...már évek óta nem tudok mit csinálni a hajammal. Nagyon tömött, de felül lelapul(zsírosodik is), alul meg száll és nagyon könnyen borzos hatást kelt. Most hátközépig ér és legbelül kedvelem ezt a nőies hosszt, de elöl sehogy se néz ki...Leginkább a jobb oldal fura, ott több a haj és full egyenesen lóg az arcomba, a bal felén meg teli van nagyon göndör babahajakkal. Volt már többször levágatva vállig, meg ilyen bob-fazonra, frufruval és anélkül is, de mégse volt az igazi. Mit tegyek? Félek levágatni, mert begöndörödik alul és furán néz ki, de így hosszan sem birok ránézni, olyan igénytelen hatást kelt -.-


Egy oldalfrufru ilyenkor jó ötlet lenne?



2019. jún. 16. 16:24
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a rövid haj jó ötlet. Esetleg kipróbálhatsz speciális sampont. Az én hajamnak a syoss samponoktól sokkal szebb lett.
2019. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
48%

Rendelj Magci Hairt


[link]


Tudom! tudom! kamunak hangzik de hidd el tégy egy próbát, a hajadra sem fogsz tudni ismerni a szedése után!!! Nekem használt, pedig nagyon gyenge hajam van... most már hogy 1 éve nem szedem, vagyis csak 1 alkalommal szedtem egy 30 naposat, azóta már mostanra kezd megint kifakulni és toredezni nagyon.

2019. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ! :))
2019. jún. 16. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy fodrászt
2019. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nehéz megmondani, de lehet, hogy annyira göndör/hullámost a hajad, hogy nem kéne kifésülni mosás után, illetve reggelente sem. Próbáld ki.
2019. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a tippet, mindenképp megpróbálom, csak olyan furcsa "kócos" hajjal emberek közé menni, de biztosan meg lehet szokni.
2019. jún. 20. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan bohó hatású rövid hajak, ahol a hullámosodó alapanyag jobb.

pl. [link]

2019. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!