Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni hajstílus ügyben? F

Figyelt kérdés

Szeretnék már valami újat, mert a jelenlegi elég unalmas. De nem tudom mi illene hozzám. Ami tetszik, az a sęgg-homlokom miatt nem néz ki jól :/


Tudnátok tanácsot adni, hogy egy ilyen hülye arcformához milyen hajat ajánlanátok?


Link:

[link]


Köszönöm mindenkinek aki válaszol. Üdv:21/f



2019. aug. 3. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Azt a hosszú rémet mindenképp vágd le ott fent. Az annyira 2018 🙄


Próbálj ki valami ilyesmit:

[link]

Ezektől semmiképp se legyen nagyobb.

2019. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked a rövidebb haj lenne az igazi barátod, nem ez nagy haj.


[link]


[link]

2019. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon szuperek vagytok!!! Millió köszönet, és a képekért is! Ment a pacsi!
2019. aug. 3. 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rohadt jó a hajad, barátom pont valami hasonlót akarna, csak lusta belőni. :D

28/L

2019. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó arcformád van. ;)
2019. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Ne beszélj hülyeségeket, nagyon jól nézel ki, és a hajad is jó, ezt inkább csak elrontani lehet... Fő karakterén, mennyiségén és színén semmiképp se változtatnék nagyot.


Nem tudom, mit szóljak a már meg is jelent tipikus női megnyilvánulásokhoz - persze ez a fajta van, és lesz többségben, az tény. A lényege, hogy ők mindig a 20-30 évvel idősebb urakhoz vonzódnak, ez a legtöbb nőbe genetikailag beleégett, szóval, ha rajuk múlna, hamar valami élére vasalt bőnadrágban találnád magad, inggel, hózentrógerrel, fél centisre letolt semmilyen hajjal, esetleg négy szál a kopasz burádon átfésülve is megfelel - mert nehogy már egy férfi divatozhasson, attól iszonyat meg vannak rettenve. Inkább tűnjön komolynak, látsszon idősebbnek, érett férfinak, öljük ki belőle a lázadozó kamasz szellemet, menjen, alapozgassa az egzisztenciáját. Kakast is megfosztják az ékes farktollától, nem arra tartják, hogy a szomszédban repkedjen... Hát ha össze akarsz szedni egy ilyen feleségecskét, és beállni a taposómalomba, akkor told csak le a helyes frizurádat olyan másfélcentis semmilyenre, ez a célravezető tanács... de divattanácsokat ne kérjél tőlük, mert ízlésed az láthatóan neked magadtól most nyolc emelettel több van, mint a legtöbb nőnek valaha is lesz.

2019. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jobb az olyan hosszabb haj, mint ami neked van. A képen is jól néz ki.

19/L

2019. aug. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Se a hajaddal se a homlokoddal nincs semmi baj; nem tom mit szívsz bro, de adhatsz belőle :D

Egyébként, ha frissíteni akarsz akkor vághatod kicsit rövidebbre úgy is szuper lesz ^^

20N

2019. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek! Angyalok vagytok MIND! ❤️


Tanácsaitok nélkül továbbra is enném magam.

2019. aug. 4. 09:31
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
A bőrkopasz lenne a tuti.
2019. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!