Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A benőtt szőrszálak ellen mit...

A benőtt szőrszálak ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Itt nem 1-2-ről van szó, konkrétan az egész lábam tele van vele, de nem gyulladt, vagy nagy, picik, mivel gyantázom már egy jó ideje.

Köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 8. 00:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul a testradír sem használ!
2019. aug. 8. 00:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a gondom. Én most a kémiai hamlasztast szeretném kipróbálni. De ezt is csak ősszel lehet, mikor már jön a hosszú nadrág és nincs az egekben az uv.


Lehet kapni az x-epilnek benoves elleni cuccát, de nem ért nekem szinte semmit. Esetleg még az ipl lehet megoldás.

2019. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy idővel lesz 1-2 mélyebb, utána még el is színeződik igen hosszú időre körülötte a bőr (barnább). Ami pedig nem jön ki az kénytelen az ember kipiszkálni egy fertőtlenített tűvel. Egyébként én mosogatószivacsot is használtam már (1-2 karcot ejtett új korában) ésszel csinálva tökéletes. Sokat kiszedett rendszeresen használva + testápoló. Áttértem IPL-re (otthoni). Még hosszú idők után is piszkáltam ki vagy 3 cm-es szőrszálat. Nem kamu videók akár youtubeon, főleg közelről videón igen undorító.

Ha maradsz a gyantázásnál akkor bőrradír és hámlasztó krémek segítenek, de nekem idővel nem érte meg a kínlódás, 1-2 helyen mindig maradt szőrszál és nézegettem hol nőtt be, stb. Ha még be se gyulladt, akkor sem jó + nem is esztétikus

2019. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem is ez a bajom. Az állandó szőr kikaparástól, pedig tiszta seb a lábam. Hiába van jó idő, kénytelen vagyok hosszú nadrágot viselni... :/
2020. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!