Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is nagyon engedi a...

Nektek is nagyon engedi a hajatok a színét mosáskor?

Figyelt kérdés

Festés utáni első 5-8 hajmosáskor brutálisan engedi.


Valami praktika ez ellen?


Köszönöm szépen a válaszokat!


Ui. Syoss 4-2 mahagóni barna festéket használok.


2019. aug. 8. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó. Barátnőm festett szőkéről feketére festette és annyira kikopott hogy a töve barna a vége meg szőke. Nekem is fekete volt de nekem nagyon nehezen jött ki szőkítővel is. Most jelenleg barna de szinte folyamatosan világosodik, pedig mikor mosom nem látom hogy folyna. Én most barna hajra való plantur sampont használok. Vagy esetleg válts festék márkát. Nekem a palette jött le nagyon hamar még.
2019. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor festettem nekem is ilyen volt. Kb 2 hétig szép volt aztán fajult. Lehet hogy az ilyen dobozos festékek nem maradnak meg olyan jól. Szalonba próbáltad már hogy ahhoz képest milyen
2019. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Palette, L'Oreal, Syoss volt eddig, hajmosásnál mindegyik folyt, elég hamar fakult.


Ennyit próbáltam, esetleg márka javaslat?

2019. aug. 8. 13:03
 4/4 Metionin ***** válasza:
Festék és samponfüggő. Gimis koromban Schwarzkopf color shampoo-val festettem kékesfeketére, attól minden fürdővizem tintakék volt :D utána sötétkék lett a hajam, itt is függött a színezőtől, de a legtöbbet a sampon szedte ki szóval sima víztől nem kopott. Samponok közül a korpásodás elleniek festékgyilkosok, a gyógynövényesek viszont nekem kevésbé koptatják a színezőt. Plusz a mahagóni festék tartalmaz vöröset ami köztudottan hamar szeret menekülni a hajból.
2019. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!