Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek hajmosás után...

Lányok, nektek hajmosás után azonnal "tökéletes" a hajatok?

Figyelt kérdés

Vékonyszálú hajam van, használok hajpakolást illetve olajat a végeire, szárítani tényleg csak azért szoktam, hogy ne lapuljon a fejemre másnap, mégis mosás után egyáltalán nem lesz szép a hossza. Mindig lefekvés előtt pár órával szoktam hajat mosni, aztán reggelre furamód olyan lesz, amilyennek lennie kell, puha, szögegyenes, fényes, sima.


Szárítás után viszont szénaboglya, száraznak és fénytelennek látszik. Csak reggelre lesz rendes.


2019. márc. 29. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szárítás után nekem is fura kicsit. És később vagy másnap lesz finom puha, selymes.
2019. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ha megszárítom akkor sima, csak kicsit könnyebben kócolódik. Ha nem szárítom meg, akkor viszont hullámos lesz, és ilyen fura kis csillók, babahajak állnak el a fejemtől merőlegesen.
2019. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel. :) Mosás, szárítás után nekem sem szép a hajam, szénaboglyás. Laza kontyot szoktam csinálni, vagy befonom, és reggelre nagyon szép lesz, fénylik, nem száll és kellően hullámos. Nem tudom ez mitől függ, de úgy látszik kell neki pár óra, többnyire egy éjszaka, hogy magához térjen.
2019. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnos utána még ki kell vasalni, mert katasztrófa a természetes.
2019. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!