Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit érdemes még pattanás ellen?

Mit érdemes még pattanás ellen?

Figyelt kérdés

Figyelek a megfelelő étkezésre, nem piszkálom az arcomat(pattanásaimat), napi többször megmosom az arcomat, sok folyadékot iszok.

Mi az ami nektek bevált ezeken kívűl?


2019. aug. 9. 00:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%
A hiba itt a többszőr megmosomnál van. Nem szabad! Este arclemosóval (sose használj drogériásat, gyógyszertári!) kell egyszer, majd ébredés után HIDEG VÍZZEL. Aloe vera géllel este bekenni, reggel meg egy hidratáló krémmel. Ennyi. Figyelj, hogy ne nyúlj hozza piszkos kézzel! Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van írj nyugodtan!
2019. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Reggel és este arcmosás, a bőrtípusnak megfelelő termèkekkel.

Heti 1x arcradírozàs.

Ha sminkelsz, akkor minden nap alapossan mosd le a sminket az arcodról.

Ha vannak smink ecseteid, akkor azt gyakron mosd és fertőtlenísd!

Bőrtípusodnak megfelelő hidratálóval hidratàld a bőröd. Ne legyen túl zsíros a bőröd.

A miteszereket ne nyomkodd magadnak, ha zavarnak akkor bízd kozmetikusra! :)

2019. aug. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*Ne legyen túl zsíros a hidratàló krém*
2019. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teafa olaj vált be nekem arctisztításra, hihetetlen mennyiségű koszt leszed a mindenféle márkás arctisztító után használva is.
2019. aug. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
15%
Ne igyál tejet, felejtsd el. Meg a sajtokat is ,vagy csak nagyon keveset. Párom nagyon pattanásos volt és amióta nem iszik tejet teljesen elmúltak. Ja és a magokkal is óvatosan!
2019. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teafa olajat tudom én is ajánlani,esetleg a cinkpasztát.
2019. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami a legjobban bevált nekem az a kecsketejes szappan (kézműves), ritkán sószappan + Vichy normaderm phytosolution krém estére.

Kipróbáltam egy csomó olcsóbb-drágább drogériás kenceficét, de egyik sem segített.

2019. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a zindaclin gel, es a skinoren krem. Vényköteles, de nagyon hatásosak. Nekem a bőrgyógyászom ajanlotta.
2019. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Többlépéses arcápoló rutin kell reggel és este is, melegben ill nagyvárosban egy napközbenit is be lehet iktatni

Lemosás (akár kendővel, konjac szívaccsal)

Tonik

Szérum 1-2

Arckrém (éjjelre valami táplálóbb)


Heti 1-2 bőrradír, enzimes inkább, nem szemcsés, utána mask

2019. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és 3 hetente kozmetikus
2019. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!