Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoktatok többféle arckrémet...

Szoktatok többféle arckrémet használni egyszerre?

Figyelt kérdés
Problémás a borom, zsirosodik illetve tagak a porusaim es regebbi pattanasok nyomai is látszanak. Eddig egyértelmű lenne milyen krémet használjak, viszont 30 éves vagyok es mar a bor öregedéssel is kell foglalkozni. Van értelme azt csinálni, hogy felkenek eloszor egy problémás bőrre való krémet, aztán egy hialuronos táplálót? Vagy mit lehet tenni? Még soha nem láttam olyan krémet ami mindkettőt tudná, ne adj Isten még fényvédő is lenne benne.... Köszönöm, ha van javaslatod :)
2019. aug. 10. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egymás után nem. (Reggel este nyilván.)


Erre találták ki a szérumokat.

2019. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hialuronsavas terméket szeretnél használni, akkor inkább tonik/szérum formájában tedd a lenosás után és a krémezés előtt. De alapvetően a hialuronsav "csak" hidratál, nem anti-aging cucc.
2019. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A professionàlis termékeknél van olyan krém ami zsíros bőrre van és közben Anti-ageing is.

Szerintem ne vegyél drogériàs kencét.

Ezerszer jobb és hatásosabb egy professonàlis krém.

A kozmetikusom termékei amikkel dolgozik, szinte az összes hidratáló anti-ageing és mindegyikben van fényvédő.

2019. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!