Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Találtam egy (megbontott)...

Találtam egy (megbontott) arckrémet. Merhetem használni?

Figyelt kérdés
Szállodában dolgozom és a krémet valamikor valaki otthagyta, már senki nem emlékszik rá, ki és mikor.Kollégák ki akarták dobni, de megtetszett a doboza, illata és hazahoztam.Bár úgy látszik, meg van bontva, de teljesen tisztának tűnik a tégely tartalma.A krém kellemes illatú, jó állagú.Úgy tűnik, szinte semmi nem fogyott belőle.A kézfejemre kentem belőle, kellemes, nem lett még tőle semmi bajom.Arcra még nem mertem kipróbálni.Mit gondoltok, használható? Hola legérzékenyebb bőr arcon kívül? Hol próbálhatnám ki, okoz-e allergiát, stb? Esetleges irritáción kívül okozhat más bajt is, ha már valaki esetleg valami bőrbetegséget, stb?belenyúlkált?
2016. szept. 6. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A fül mögötti részen próbáld ki,ha semmi nem jelentkezik elhasználhatod.
2016. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!