Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg mai világban a férfina...

Tényleg mai világban a férfinak is borotvánia kell a lábát meg a többi helyen, ha "túl" szőrös?

Figyelt kérdés

Az egyik "ismerősöm" ezt mondta nekem, hogy túl szőrös a lábam és egy igényes fiú/srác leborotválja. Ez most komoly vagy ő aki hülyeséget mond? Lány mondta nekem azt hiszem 15 éves vagy 14 lehet, nem tudom.



Én 17 éves fiú vagyok. Remélem, hogy jó helyre raktam a kérdésemet.



2019. aug. 11. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Isten ments! A férfi szőrös.

A hónalját, mellkasát, nemiszervét, fejét, arcát, borotválhatja/borotválja, ha akarja, de hogy már a karokat és alábakat is...az már sok. Ha b[zinak vagy lánynak akarsz tűnni más szemében akkor csináld.


B.szki, lassan lányokká válnak a fiúk.


Egy gyerek szavára egyébként sem adunk.

2019. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Azt hittem ez a hülyeség már kihalt 2014-ben

Nem normális

Egy férfinek ha van szőre ne szedje

Aki csupaszabb tipus annak is van valami pihécske de legalább van

Ha meg intim rész hát ne nőlje túl a tökpdet a szőröd de hát mindenki a saját kényelmét tartja szeme előtt

2019. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)))



Nem, nem adtam, nem is akartam leborotválni, mert nekem így jó. :D


Csak kíváncsi voltam, hogy én vagyok le maradva vagy ő a hülye, ha le is vagyok maradva, akkor se tettem volna meg. ":D

2019. aug. 11. 10:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy kényelmes neked. Én pár havonta visszavágom a lábszőrömet, mert borzasztó sűrű, hosszú, és szerintem igénytelenül néz ki, én nem érzem jól magam vele, nem szeretek rövidnadrágban lenni ha nincs gondozva.

"A férfi szőrös!" kifejezés kicsit agyon van használva, nem elég precíz és szuper konzervatív. Persze én sem arra voksolok, hogy menj csupasz lábaknak és karoknak, de nem is kell úgy kinéznie egy férfinak mint egy ősember. Nincs azzal semmi baj ha hébe-hóba fordítasz egy kis figyelmet más szőrzetednek is mint az arc- és a fanszőröd.

De megismétlem, ha neked így kényelmes, akkor szard le, nem kell annak a csajnak tetszened.

2019. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Légy erős, még a nők között is van, aki nem szőrtelenít. Mondjuk ehhez elég erős egyéniségnek kell lenni, mert rajtuk tényleg nagyon nagy a nyomás. Túl jól keres a kozmetikai ipar ezen a területen.

Így aztán lehet, hogy tíz év múlva már férfiaknak is kínos lesz a szőrös láb, de azért remélem, mindig lesznek ellenállók. Ne adjátok fel!

2019. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy kell?

Kommandók járnak körbe, és megverik a szőrös lábú férfiakat?

Jó múltkor hallottam, hogy valaki mozgalmat indított, hogy az őszülő nőknek ne kelljen festeni a hajukat. De nekem még senki se szőlt, hogy ősz hajszálakkal tilos kilépni az utcára. Legfeljebb megkérdezte a fodrász, nem akarom-e befestetni, én meg mondtam, hogy nem. Hát a férfiaknak is kb. ennyire kell szőrtelenteni. Csinálja, aki mindig azt akarja tenni, amit a legújabb divat diktál.

2019. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg túl nagy hangsúly kap manapság eu a szőr téma. Mindenki azt csinál a szőrével amit akar, ahogy neki jó. Szerintem a férfi sem attól lesz férfi, hogy szőrös és a nőt sem a szőr hiánya teszi nőiessé, de ez nyilván az én véleményem. L.
2019. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem kell. Ha akarod, lebortoválod, ha akarod, akkor nem. Az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Ha kopasz lábbal pocsékul érzed magad, akkor ne borotváld le, csak ha versenyúszó vagy. Na pl. annak "kell".
2019. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell, de ha valaki jobban érzi úgy magát, megteheti. Megnyugodhatsz, annyi macerával jár, hogy a fiúk többsége sose lesz erre képes - még aki akarná se.


Hála az égnek, az utcán a mai fiatalok 99%-a már nem úgy néz ki, mint ahogy az "igaziférfi" Hugyos Józsi bácsi csodálatosan vonzó nemzedéke kinézett anno, de azért a megmakacsolódott 1% csak feljár ide létét és sértettségét túlreprezentálni, orrba-szájba 6uzizni, igaziférfizni, meg kiereszteni a felgyűlt gőzt, ami a tüdőnél elkötött bőnadrágban benne rekedt. Majd jönnek még, csak még korán van, de megtalálnak minden ilyen kérdést.

2019. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem, nem! Hidd el, szőrös lábbal is lehetsz igényes, ha adsz magadra (normálisan öltözöl, nem zsíros a hajad, odafigyelsz az izzadásgátlásra stb.)
2019. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!