Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám a legegyszerűbbe...

Hogyan tudnám a legegyszerűbben kiszőkíteni a hajamat?

Figyelt kérdés
Szines hajat szeretnék de ahoz extra szőke haj kéne. Az alap hajszinem sötétbarna majdnem fekete de vörösre volt festve, kiszőkítettem most 9% os utánna pedig 12% os kallos oxival meg porral de ilyen narancs sárgás valahol vöröses lett a hajam? Eléggé szétroncsolta. Nemtúl rövid fiús hajam van ami olyan állig ér, hogyan tudnám a legegyszerűbben kiszőkíteni hogy tiszta szőke hajam legyen? Egyszerre egy kis tubus oxit és egy zacskó port tettem rá.

2019. aug. 12. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Sose fogod hófehérre kiszőkíteni ezt tudnod kell. Nekem is ugyanilyen a hajam. Sötétbarna és narancssrága lettem bármivel szőlítettem magamnak vagy a fodrász. Ezt utána festeni tudod kicsit hamvasabb árnyalatú festékekkel.

Én úgy ajánlom hogy szőkítés után egy "sárgább" szőkét tegyél rá ami egységesíti a hajszínedet és napokkal vagy hetekkel később tegyél rá egy hamvasítot vagy hamvas szőkét. Én így értem el a szinte ezüstös hófehéres hajat.

2019. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de nekem ez csak ahoz kell hogy befesthessem lilára vagy kékre
2019. aug. 12. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt most már sehogy. Előtte kellett volna kérdezni.

Idővel ki lehet szőkíteni. De ha most újra és újra szőkíted, akkor le fog égni a hajad. Aztán lehet, hogy kék lesz, csak 2 centis.

2019. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mit csináltam rosszul?
2019. aug. 12. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
H2O2 garantált szőkülés
2019. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!