Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megereszkedett szemhéjra/szark...

Megereszkedett szemhéjra/szarkalábakra illetve fáradt arcbőrre mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Még csak 29 vagyok és arra lettem figyelmes, hogy megereszkedett a szemhéjak, szarkalábaim vannak és a bőröm is fakó.

Nem vagyok beteg testileg de ha a tükörbe nézek nem ismerek magamra, nagyon nyúzottnak nézek ki.

Elég vizet iszok. Eucerin hidratáló krémet és arctisztitót használok.



2019. aug. 12. 22:44
 1/2 Gyorfik válasza:
Üdv! Én az AVON Anew krémeit tudnám ajánlani, azok nagyon beváltak! Van kifejezetten 25 év felettieknek is krém. :) Meg persze egy-egy szelet uborka a szemre heti 3x.
2019. aug. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én kollagén kapszulát vettem és kinyomtam belőle a kollagén lötyit és azzal kentem be, lehet csak beképzelem, de úgy látom már másnapra jobb lett a helyzet.Egy próbát megér
2020. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!