Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszívott haj festése?

Leszívott haj festése?

Figyelt kérdés

Tegnap leszívták a hajam felét, ombrésan és 26.-án kell visszamennem festésre. Mivel sötét barna a hajam töve, így nem szeretnék nagy eltérést. A Schwarzkopf Palette Deluxe Oil-Care Color középszőke hajfestékét néztem, vagy sötét szőkét. Ti melyiket ajánlanátok?

A másik kérdésem az az lenne, hogy a szívatás után (félig van leszívva) mennyire károsítaná a 2 hét utáni festés?

17/L



2019. aug. 13. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Illete mennyire fogná be??

SOS

2019. aug. 13. 21:06
 2/4 prebekaa ***** válasza:

Sötét szőkét ajánlanám. De semmi képpen se olyannal festesd be ami drogériás, box dye dolog. Rendes fodrászkellékesnél kapható festéket használj, szerintem 6os oxival max. De azt majd a fodrász vagy a fodrászkellékes megmondja hogy milyen oxi kellene hozzá.

Illetve használj hajolajat, és próbáld elkerülni a hő használatát egy ideig. Mert ha nem használsz olajat a végére, vasalod a hajad orrba szájba, és box dye festék van a hajadon úgy jársz majd mint én. Hátközépig érő, kevéske de egészséges hajból lett egy állig érő erőtlen, elvékonyodott bármiakármi. 2 évembe telt hogy normálisan nézzen ki és még mindig csak a vállamig ér😊

2019. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Ma voltam festetni és nagyon szépen befogta, az átmenet is megvan és megvettem mindkét festéket de elég volt rá a középszőke. Hajvégápolót használtam 3 hétig ŕs most is használok. Neked mi történt a hajaddal?
2019. aug. 26. 18:24
 4/4 prebekaa ***** válasza:
Nem nagyon érdekelt hogy seprűszerű a hajvégem és vasaltam még tovább hátha nem fog meglátszódni. Aztán rájöttem hogy ez így egyre borzasztóbb hogy legalább napi 2szer vasalom a hajam a legmagasabb fokozaton és nem használok hővédőt se illetve 2 hetente festettem a hajam, így kicsit változtattam. Hagytam lenőni a hajam majd levágtam azt ami festve volt. Azóta alig használok olyan dolgot ami káros lenne a hajamra pl hajszárító, hajvasaló-göndörítő vagy akár hajfesték. És azt az energiát amit anno abba fektettem hogy fessem, vasaljam, göndörítsem belefektettem inkább abba hogy a természetesen göndörkés hajamaból hogyan lehetne kihozni a maximumot.
2020. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!