Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani nappali...

Tudnátok ajánlani nappali hidratáló arckrémet?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Az arcomra csak pattanások ellen használok esténként arcszeszt.

Szeretnék nappalra hidratáló krémet használni, csak nem tudom milyet kellene. Olyat szeretnék ami a káros sugaraktól is véd, és nincs benne káros anyag.

Mit ajánlotok?


2019. aug. 14. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen árkategóriában gondolkozol?


Szerintem a napfényvédőt külön vedd, mert tapasztalatból mondom, hogy a hidratálók napfényvédővel diszkógömböt csinálnak az ember fejéből :S


napfényvédőnek a bioderma acne matt spf30-as napfényvédőjét tudom ajánlani, amit patikákban lehet venni vagy internetes online patikákból.


Hidratálókrém alatt mit értesz? Vízhiányos bőrre valót keresel? Olyat ami feltölti a bőrödet? Vagy inkább olyat, ami megőrzi a bőröd hidratáltságát és "lezárja"? Inkább gazdag textúrájút vagy inkább géles típusút?


Ajánlok párat, amit én kedvelek a kombinált acnes bőrömre olcsótól a drágáig:


helia-d aqua boom száraz bőrre: krémgél állagú, gyorsan felszívódik de hagy maga után egy kis csillogást. nem fogsz tőle kipattogni


bioderma sébium pore refinder: nem hidratál olyan szuperül, viszont szépen összehúzza a pórusokat, mattítja az arcot, jól lehet rá sminkelni, ez is inkább géles. ez direkt pattanásos bőrre van


nuxe aquabella: ez is egy gyorsan felszívódó géles állagú kence. nekem a hidratáló hatása kevés, viszont nagyon jó gyulladáscsökkentő nagyon széppé teszi az arcbőrt. olajosabb bőrre tökéletes.


vichy phytosolution: ez is géles, nagyon gyorsan felszívódik, nagyon könnyű, nekem ez is elég kevés hidratálásra, de tuti biztos nem fogsz tőle kipattogni. olajosabb bőrre tökéletes.

2019. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!