Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem zsíros, könnyű hidratáló...

Nem zsíros, könnyű hidratáló krém vagy gél arcra? Nappali és Éjszakai is kéne?

Figyelt kérdés

Ha elhanyagolom akkor könnyen kiszárad az arcom. Viszont eddig akármilyen krémet próbáltam, mindegyiktől zírosodik és fényes lesz. Elég furcsa...


Reggel egyébként micellás vizet használok, és az után kéne egy könnyű nappali hidratáló.

Este használok bőrradírt, úgy néz ki a tengeri só bevállt. Keresek arcra való puha kefét is, egyelőre nem találtam sehol... na és éjszakára is kéne valami krém. Estére nem zavar ha zsíros lesz , mert reggel le tudom mosni.


2017. aug. 7. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nivea soft.
2017. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is pont ilyen a bőröm. Nekem nappalra a nivea makeup starter vált be , bár az tényleg elég könnyű. Az arcod ígyis Úgyis ki fog fényleni minden krémtől. Északára én sima testápolót használok ami alapbol bevált. Ja és a makeup starter egyben primerként is funkcionál ami tartosabbá teszi a sminket. Lehet a rossmannban arctisztító kefét kapni 800 ft ért. Egy próbát megér :)
2017. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Krémmániát bújom hónapok óta, de sajnos úgy veszem észre az ilyen 3-4e ft os termékek amik tényleg hatásosak.


Niveaból használtam azt a sima kék tubusost, használtam a men-t is, használtam még vagy 3 félét, soft ot még talán nem, meg a make up startert se. Köszi a tippet!


Igen rossman ban láttam, de az rózsaszín és én meg férfi vagyok. :(


++ Találtam egy olyant hogy gyógyszertári alapkrém, ezt most ki fogom próbálni.

2017. aug. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!