Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy kis vigasztalásra lenne...

Egy kis vigasztalásra lenne szükségem. Rövid lett a hajam és nagyon nem tetszik?

Figyelt kérdés

Szüleim régóta szerették volna, ha rövidre vágatom a hajam, mert nem volt már egészséges, hullott is. Beadtam a derekamat, mert untam már őket naponta hallgatni és többen biztattak, hogy jó lesz, meg ilyenek...

Tegnapra anya bejelentett fodrászhoz, aztán jól megnyiratott.:( Nem akartam ilyen rövidet, hosszabbra gondoltam, olyan rövid kleopátrásra, de ő mutatta a fodrásznak, hogy vágjon csak és rövid, fiús hajam lett, pár centis, alul felgépelve.:( Annyira nem tetszik, nem gondoltam, hogy ez ilyen rossz lesz, suliban is ki fognak nevetni, szeptemberre nem nő meg....:(

Kis vigasztalás jól jönne... Másra is erőltettek rá rövid hajat? Ti hogy vészeltétek át, míg rövid volt?

16/l


2019. aug. 18. 15:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Inkább sorstársak véleménye érdekelne.

A negatív kommenteket mellőzzétek, légyszi, az most nem segít.

2019. aug. 18. 15:23
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Sajat hajukat vágják le , ne pofázzanak a te dolgodba .
2019. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi, ez segített...
2019. aug. 18. 15:40
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

de 16 ėvesen miért hagytad hogy olyanra vágják amit ő akar..?

Amúgy nyugi.., gondolj arra hogy nem marad úgy örökre..

2019. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem, amikor kicsi voltam rövid hajam volt és utáltam, de anya nme engedte, hogy megnövesszem, mert nagyon kevés volt és dúsítani kellett. Aki emiatt kinevet az gyerekes nagyon. Hajnövesztésre kezdj el b vitamint szedni, esetleg ricinus olaj vagy bánfi sampon. Pár hónap múlva már hosszabb lesz :). Anyukáddal meg beszéld meg, hogy nem tetszik, és próbálj saját fodrászt keresni.
2019. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muszáj volt pont ennyi idősen levágni teljesen fiúsra, mert nagyon szálkás volt és igénytelenül nézett ki. Őszinte leszek.. Csúfoltak miatta a suliban és sokan azt hitték azért olyan rövid, mert beteg vagyok. Most hátközépig érő hajam van és semmi pénzért nem vágatnám le, de igazából a rövid hajnak is meg voltak az előnyei. Például sokkal, de sokkal egyszerűbb volt a hajmosás, nem csomósodott össze, nem akadt be sehova, nem húzta semmi. Eleinte sírtam amikor levágták, de aztán megbarátkoztam vele, igaz hozzám valamennyire illett is. Ne aggódj Kérdező, visszafog nőni :) Máskor ne engedd senkinek, hogy ebben döntsön helyetted, ha te hosszú hajat szeretnél. Tudom ajánlani neked a ricinusolajat, nekem hihetetlenül gyorsan nőtt tőle.
2019. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!:)

Nem fogom máskor engedni, anya nélkül megyek innentől fogva fodrászhoz. Csak ott nem akartam cirkuszolni, miközben vágta és mire láttam, hogy sok lesz, már mindegy volt, csak sírtam volna...:(

Szerzek be ricinusolajat. Sulira akkor sem lesz hosszú, de talán hamarabb fog nőni.

Utolsó, neked is ennyire rövidre vágták? Mire lett elfogadható?

2019. aug. 18. 16:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Nézd meg Anne Hathawayt hogyan növesztette vissza. Amúgy a rövid nem fiús, vannak csajos rövid fazonok is.
2019. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem fiús, ha olyanra vágják. De az enyém fiús lett.:(
2019. aug. 18. 17:29
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerezz be hajzselét és játsz egy kicsit vele, hátha úgy jobban passzol majd hozzád. Pinteresten sok jó ötlet van. Az én hajamat is rövidre vágatta régen anyukám, rossz volt :/ De próbáld meg kihozni a maximumot belőle egy kis formázással. Én a ricinus mellé még fejbőr masszázst (tudod magadnak is csinálni) és kovaföld/sörélesztő kapszulát javaslok. Nekem ezekkel havonta 3-4 centit is nőtt, rövid hajnál az is sok :) Kitartást!
2019. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!