Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves fiú vagyok és nem...

17 éves fiú vagyok és nem tetszik a hajam és utálom, hogy ilyen csúnya hullámos. Gyakorlatilag minden nap vasalom, mert én azt szeretném ha egyenes lenne. Valaki segítene, hogy hogyan is kehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves fiú vagyok és mindíg is ilyen rosz, csúnya hullámos hajam volt. Gyakorlatilag minden nap vasalom és nagyon unom már.

Azt szeretném,hogy egyenes lenne, mert én úgy érzem magam jól. Focizok, és amikor leizzadok behullámosodik és szar lesz valamint ha vizes lesz akkor is. Nem szeretem amikor nincs kivasalva és nem egyenes de már ezt az állandó vasalást nagyon unom. Nem szeretnék kopasz lenni ugyanis hosszúkás fejem van és nagyon nem állna jól.

Kipróbaltam már egy csomó hajápolós cuccot köztük már egy állítólag nagyon jó serumot is ami elég drága volt de az se használ.

Mit kéne csinálnom? Valaki tudna ajánlani valamjt amivel tudnám egyenesíteni vagy valami jó technikát?


2019. júl. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Vágasd le rövidre. Fiú vagy,megteheted(persze nem azt mondom, hogy a lányok nem). Nem kell olyan hosszú, hogy már hullámosodjon,zavarjon
2019. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Feltételezem, hogy ez még nem a te pénztárcádnak való, majd pár év múlva, de hossztól függően úgy évi 60-200 ezerért (nem tartós, hanem) végleges egyenesítéssel tökéletesen megoldható ez a probléma, soha többet nem kell vasalnod(!!!), táncikolhatsz a felhőszakadásban, csak évi háromszor kell kiegyenesíttetni az új lenövést. Ha belegondolok, hogy mi minden digitális szarra verik a pénzt a mai kölkök, a kedves szülők meg egy hétvégén telerakják ennyiért a bevásárlókocsit, akkor talán nem is olyan sok. (az évi 200 ezer a derékik érő hajú lányokra vonatkozik, a 60 ezer meg a felül van egy 15 centi féle fiú hajra.) Én már végigjártam a történelmet, nyugodtan megkímélheted magadat mindenféle csodaszerektől és trükköktől, egyik sem fog használni...
2019. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hordd szamurájkontyban, úgy nem látszik.
2019. júl. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szexibb egy fiunal a hullamos sot a gondor haj is. De ha te egyenest szeretnel valoban vagasd le vagy keratinos hajegyenesites. De elkell fogadnod hogy ilyen aa hajad es megehet a guta akkor is ilyen.
2019. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemááár

A göndör haj annyira dögös, ne csináld ezt:DDD

2019. júl. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keratinoztasd!
2019. júl. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!