Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi fog történni a hajammal+haj...

Mi fog történni a hajammal+hajvégekkel, ha mostantól fogva 5 évig nem megyek el fodrászhoz (lenn)?

Figyelt kérdés

Nos a problemam az, hogy mar evek ota egyforma hosszu a hajam, es nem is amiatt, mert nem nöne, hanem mert mindig mikor elmegyek fodraszhoz, az annyit levag, hogy kb ugyanott tartok.

Sok fodrasznal voltam mar, valtozatos idokozonkent jartam - volt hogy 2-3 havonta, felevente, egy evben egyszer, es hiaba mutattam, hogy “Csak egy kicsit a vegebol” az valahogy mindig tobb lett egy 10cm-vel.

A hajamat egyebkent nem vasalom, nem gondoritem/dauerolom, se nem festem, nem szoktam tepni, vigyazok ra es 3-5 hetente egy egy pakolast is rajta szoktam hagyni ejszakara.

Mindig samponnal mosom (amiket valtogatni szoktam) es hasznalok hajvegapolot, neha bennehagyosat is (olaj)!!

Hasznaltam es kiprobaltam mar kulonbozo fodraszok tanacsara egy rakat termeket, anyagot, es tenyleg no is a hajam meg minden, de mar kb 5 eve egyforma hosszusagu a hajam.

Kerdes: mi lenne ha en vagnak ezentul a hajamat? Mert en tenyleg csak annyit vagnek amennyit akarok es nem huznam fel magamat mindig, hogy mennyi hajamat levagtak megint.

Igaz az, hogy minnel tovabb halasztjuk a hajvagast es hagyjuk noni a letoredezett reszt, annal feljebb megy a hajon a toredezes es tobbet kell majd belole levagni?

Jelenleg mellkozepig ero hajam van, de en mell ala erot szeretnek — az meg egy olyan 15cm korulbelul

Jo otlet lenne, ha otthon magamnak apolgatnam/vagnam csak es nem latna fodraszt a hajam 5 evig?

Valaszaitokat koszonom!



2019. aug. 19. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Èn soha, a 29 èvem alatt, nem voltam csak vágás miatt fodrásznál. Míg èlt anyukám, addig ő vágta le, utána kis ideig apukám, most párom. Hosszú a hajam, ezèrt vágják ők le a hajvègeimet.

A haj nem attól lesz szèp vagy csúnya, ha fodrász látja.

2019. aug. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös nem fog vele történni, ápold ugyanígy és vágd le a töredezett részt magadnak, nem nehéz dolog. Én se járok fodrászhoz mióta megnövesztettem, magamnak vágom a végét párhavonta.
2019. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi történne? Magadnak vágnád, annyi. Semmi szükség a fodrászra, ha csak ennyiről van szó, én is csak akkor jártam régebben, ha festettem. Aztán leszoktam róla és már csak 1-1,5 centiket szoktam magamnak. De rendes fodrászollóval, azzal lesz szép, ne olyan papírvágót használj:)
2019. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Havonta-kéthavonta, ha levágsz fél centit, akkor “megakadályozod”, hogy töredezzen a vége, de elvileg mégis kevesebbet vágsz, mint amennyit a haj 2 hónap alatt nő. Hosszú hajat meg könnyű otthon vágni, szóval hajrá!:)
2019. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobban nő, ha legalább havonta egy picit vágunk a végéből. Én is magamnak szoktam igazítani és festeni is, évente maximum 1-2-szer szoktam csak fodrászhoz menni, amikor magyon sűrű, vagy nehéz, és nagyobb változásra vágyom, de előfordult, ahogy évekig nem voltam.
2021. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!