Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék teljesen szőke...

Szeretnék teljesen szőke lenni, de nem tudom, hogy milyen terméket vagy milyen praktikát használjak, hogy befogja a festék a hajam. Tippek?

Figyelt kérdés
Szóval derékig érő, sötét barna hajam van. A fodrász csak 1 hónap múlva tudna vállalni, de nekem az késő. Tisztában vagyok vele, hogy nem leszek azonnal platina szőke, de azért nem is szeretnék hónapokat várni mire beszőkülök. És még egy kérdés. Hogyan lehetne elkerülni, hogy sárga legyen a hajam? Azt semmiképp nem akarom. (Mivel a roncsolódni fog a hajam jó hajápolási praktikákat is elfogadok.) Előre is köszi mindenkinek.

2019. aug. 20. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy másik fodrászt keress meg, aki vállal most. Egy egy szakma, más ha olyan teszi, mint aki nem ért hozzá.
2019. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanácsként mondom, hogy ezt bízd fodrászra. Jó fodrászra! Otthon elkezded szőkíteni elsőre tuti sárga lesz, rámész mégegyszer és búcsút mondhadsz a hosszú hajadnak! Sötétbarna haj kiszőkítése egy hosszú folyamat, ha nem szeretnéd, hogy letörjön a hajad.
2019. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az otthoni praktikák hajfestésnél 90%-ban balul sülnek el, pláne, ha még soha nem csináltál ilyet.

Egy fodrász (aki tudna vállalni előbb) azonnal tudja, mit kezdjen a hajaddal, és milyen szín fogná be.

Ez kémia. Aki pl. hóbortból, 2-3 hónapra vörösesre akarja színezni, annak van esélye, hogy nem lesz borzasztó a végeredmény, de a szőkítés más tészta.

Ez nagyobb szakértelmet igényel, mint kiválasztani egy szimpatikus árnyalatot az olcsó L’Oreal Casting Creme Gloss színezők közül.

2019. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!