Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti nem lennétek mérgesek, ha...

Ti nem lennétek mérgesek, ha anyukátok használja az epilátorotokat?

Figyelt kérdés
Szokta, ha nem vagyok itthon, de nem mondja meg. De most nagyon furcsa a hangja azóta, mit csinált vele... Meg pont azért vettem magamnak, hogy ilyen ne legyen. Oké, nem kapok el tőle semmit, de tönkre ne tegye.
2019. aug. 20. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg hova
2019. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lennek
2019. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De. De nem csinálna ilyet.
2019. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én az lennék. Imádom anyukamat de kicsit kényszeres vagyok higiénia terén. Pont ezért eszébe se jutna használni a cuccaimat.
2019. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennèk mèrges, de azèrt elvàrom az emberektől, hogy ne titokban hasznàljàk a cuccaim, hanem kèrdezzèk meg. De nem lennèk mèrges.
2019. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez az. Nem fertőtleníti le utána, de mondom nagyon fura lett a hangja, mintha szét akarna esni, hogy mit csinálhatott vele...
2019. aug. 20. 20:00
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Én kilenc hónapig használtam anyám méhét, azt csinál az epilátorommal, amit akar.


Viccet félretéve, nem tudom, én nem sajnáltam sose semmit anyukámtól vagy a testvéremtől.

2019. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez azért nem hajszárító kategória... De tönkretette...
2019. aug. 20. 22:08
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:

"Tönkretette". Ok, és?


Nem tudom, lehet én vagyok kevésbé ingerlékeny, vagy csak jó kapcsolatom van az anyukámmal, de az ilyen megesik. Műszaki eszköz, bárkinél tönkremehet, ezt már sose tudod meg.

Ha anyukám szememre vetné mind azt a sok sz-rt, amit tönkretettem kiskoromban, hajjaj :D Nem fogok forogni egy epilátoron. De ez én vagyok, és nekem jó a kapcsolatom az anyámmal, nyilván, kapcsolattól is függ, mennyire pöccen be az ember az ilyesmire.

2019. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!