Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojás-ecet-szódabikarbóna....

Tojás-ecet-szódabikarbóna. Valaki használja ezt a hajra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ajánlották ezt a házi haj ápoló tippet. De a neten nem találtam semmit róla. Esetleg tapasztalat valakinek?
2018. aug. 13. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tojás - élesztőt használok hetente 1x, de néha kimarad.

Így készítsd el: 1 tojást fel vérsz, majd apránként belemorzsolod az élesztőt, és ósszekevered.


Vizes hajra felviszed, bele maszírozod a fejem bőrbe, haj hosszára, majd a végeit bele mártod ebbe a keverékbe. Használd el az egész keveréket. Ha hosszúhajadvan,9vatosan csavard fel a fejed tetejére,majd húz rá egy zacskót,majd csavard be a fejed egy olyan törölközőbe, amit nem sajnálsz. Hagyd a pakolást 1 óra - másfél óráig a hajadon (ahogy az időd engedi) majd mosd le alaposan. Ezután jöhet a megszokott hajmosás, sampon, balzsam, stb.


Pozitív tapasztalatom van. Selymes tőle a hajam, az élesztő tele van vitaminnal, a tojástól pedig fényes lesz. :)


Sok sikert, ha ki próbálod! :)

2018. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,bocsi a helyesírási hibákért, gyorsan írtam :)
2018. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet. Nekem ezt az ecetes tojásos szódabikarbónásat ajánlották. Elvileg gyorsabban nő tőle a haj.
2018. aug. 14. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!