Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti hány hajvasalás "megenged...

Heti hány hajvasalás "megengedett" (nem károsít ápolás mellett) és maximum hány fokon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól emlékszem a fodrászom heti 1-et v. havi egyet mondott,de inkább heti 1.A lényeg,hogy heti 1-nél ne vasald többször akármilyen spéci hajvasalód van.Egy cikkben azt olvastam,hogy hajvasalót csak az ellenségednek ajándékozz.Hosszútávon meg azt hiszem,hogy göndör lesz tőle a hajad.Nekem is elkezdett hullámosodni pedig senkinek sem göndör a családból.
2010. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp károsít, akármilyen ritkán csinálod, csak minimalizálni lehet hővédővel.
2010. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
heti 1-2
2010. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
haha, akkor nekem nem sokáig marad hajam a heti 5-6 vasalás mellett:S:D
2010. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jajj :D
2010. júl. 13. 18:07
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Én szinte minden hajmosás után kivasalom a hajam szárazon persze és gyönyörű a hajam, szép egészséges csillogó, szóval ez inkább a hajad típusától függ! Meg attól is hogy mivel ápolod, mosod a hajad stb..
2010. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

igazából heti 1

én mindennap vasalom a hajam pedig alapból is száraz.

ilyeneknek nehiggy h kihullik a hajad meg h göndörebb lesz.

tény hogy törik de most vagyunk fiatalok most élvezzük ki h lehetünk szépek h most tökmind1 h 40 évesen törni fog-e a hajam vagy nem xD

nekem ez a véleményem:D

2010. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én is sziktam vasalni heti 1x, de nekem szép egyenes hajam volt, csak a végénél volt hullámos, most olyan gondor, mintha csavarnám. De ha nem vasalom, úgy nézek ki mint egy oroszlán. Nemtudok vele mit kezdeni, mert nagyon csúnya a hajam! Sampont sem tudom, milyet használjak, semmi nem segít
2010. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor suliba jártunk, heti 5-ször vasaltam + ha hétvégén mentem valahova 6 szor..XD Én a hajamra KOndícionáló vitaminos sAMpont használok, utánna száraz, töredezett hajra való pakolást teszek rá, ha azt lemosom, kicsit megtörlöm törülközővel és befújom száraz töredezett hajra való kondícionáló spray-vel így is töredezett.. Heti egy sztem még megengedett hővédővel.
2010. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

én egy nap kb 3szor vasalom

a garnier fruchties táplál és kisimít sanpon&balzsam sztem jó rá és a végég vaxozd be és akkor nem látszik a törés

2010. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!