Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalás 4 naponta nagyon árt?

Hajvasalás 4 naponta nagyon árt?

Figyelt kérdés
Hajmosás után szoktam, mivel dús, vastagszálú, és nem áll sehogysem. Mellesleg kissé hullámos is, és igénytelennek néz ki néha, pedig ápolom. Használok hővédőt.
2011. aug. 31. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem, de árt. De kevésbé mint a napi rendszerességű. De ezt tapasztalod úgyis a hajvégeken majd
2011. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
nem árt az. én is vasalom minden hajmosás után. igaz kb egy hónapban egyszer mosok hajat. 18f
2011. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
A második válaszoló guszta lehet az 1 hónapos mosatlan hajával, jézusom. Egyébként annyira nem vészes a rendszeres vasalás, amíg hosszú volt a hajam, én is a hülye hullámok miatt vasalgattam, nem lett csúnya.
2011. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én arra vágyok, hogy "dróthajam" legyen, de hiába. 2 éve minden nap legalább egyszer vasalom és semmi.
2011. szept. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A második olyan gusztusostalan. Ez a legjobb szó. :)
2011. szept. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
wtf?
2011. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 3 havonta egyszer ha kivasalom és mindig tönkreteszi a hajam. Most is tök szép volt, erre besütöttem és totál széttört. Ezzel jár a vékony szálú haj :/ Itt a hővédő semmit sem ér...
2011. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a hajad. Én nagyon gyakran vasalom, mert sajna nem áll sehogyse, ha nem igazítok rajta:D De mellette nagyon gyorsan is nő. Szóval kb. ugyanannyit, vagy még többet nő, mint amennyit letörik. Szóval ha rendszeresen vágatom, akkor nem megy tönkre:)
2011. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis, angol tudósok szerint a napi 4 vasalás ajánlott, nem a négynapontai!
2015. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!