Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkora az a legrövidebb...

Mekkora az a legrövidebb hajhossz amivel még lehet gyűrűs hajhosszabbítást csinálni és nem néz ki hülyén?

Figyelt kérdés
Mondjuk ilyen kicsivel váll fölé erő ha szépen ki van vasalva az nagyon látszik vagy jól bele tud olvadni?

2019. aug. 23. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy sokat volt szőkítve a hajam szóval nem a legegészségesebb (nem is tragikus csak azért lehetne jobb is) és ezért ilyen szállós amikor frissen mosott és ezért eleve 150-200 grammot rakatnék, mert amúgy is dús meg így, hogy kicsit szárazabb még dúsabbnak tűnik és gondoltam ha sok haj van felrakva azzal jobban egybeolvad.
2019. aug. 23. 17:00
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is pont ilyen volt a hajam amikor fel lett rakva a gyurus hosszabbitas. egyenesen nem nezett ki jol, barmit csinaltam nem volt hajlando beleolvadni, szoval mindig ravasaltam meg, aminek az lett a vege hogy megjobban visszatort az eleve sokat szokitett es nem valami ji allapotu mindenhova szallo hajam. aztan elkezdtem ugy hordani, hogy a sajat hajam "tetejevel" nem csinaltam semmit, csak hagytam enyhen hullamosan meg tettem ra egy kis hajolajat hogy ne szalljon el a francba, es a pothajat meg hozza hullamositottam. sokkal termeszetesebb volt az osszhatas meg kimeletesebb is, el is kezdett egybol rendesen noni a sajat hajam.
2019. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na az meg még jobb.Nekem amúgy is inkább az tetszik ha kicsit hullámos.Azt amúgy megkérdezhetem hogy te a hajat hol vetted, meg hogy döntötted el melyik színt vedd ha rendelted esetleg, mert nekem ezekkel gyűlik meg a bajom a leginkább.
2019. aug. 24. 04:09
 4/5 anonim ***** válasza:
erika hajkereskedes (hajker.hu), sosem volt meg problema a rendelt hajjal. ami eleg fontos, mert csomo helyen ilyen szilikonozott szarokat adnak amik seperc alatt szetmennek es olyan lesz a hajad mint a sepru... ide szemelyesen is be tudsz menni es segitenek, bar en mindig rendeltem, legvilavosabb
2019. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tehat

*legvilagosabb szinut, es hozza lett festve a hajamhoz

2019. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!