Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállig érő hajból tudnak...

Vállig érő hajból tudnak olyan szép hajhosszabbítást csinálni, mint hosszú hajból kvázi dúsításként?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek derékig érő haja van és rakatott be póthajat, most a fenekéig ér és elképesztően szép, senki ne mondja meg róla, hogy nem a sajátja az egész. ÉN is szoktam látni sokszor milyen hülyén néz ki sok hajhosszabbítás, de barátnőm példáján most felbuzdultam, én is hosszú hajat szeretnék, akkorát, mint neki lett, de az én hajam csak vállig ér vagyis kicsit alá. Így is lehet ugyanolyan szép és természetes hatású mint neki?
2019. ápr. 29. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2019. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a mostani hosszhoz szeretnél olyan hosszú póthajat, akkor azt csak úgy tudják megcsinálni, hogy ilyen "tépett"/"lépcsőzetes" fazon lesz, az nem baj? Ha ez nem probléma, akkor meg tudják csinálni.

Mert a legtöbb hosszú hajú embernek egyhosszú a haja, nincs fazonra vágva általában...

A barátnődnél max 5-15 centi lehet az eltérés az eredeti haja és a póthaj között, így ott csak a hajának a végét kellett összeigazítani. Neked az egész póthajat is hozzá kell vágni, szóval más fazonja lesz teljesen.

2019. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!