Levágassam a hajam?

Figyelt kérdés
Elég kevés, vékonyszálú hajam van a fejbőröm a frufrumnál ki is látszik. Mindig hosszabb hajam volt, kb mellemig érö. Viszont nagyon megtetszett a félhosszú hullámos bob frizura. Van hajgöndörítőm (vasaló). Vajon ettől a frizuratól dúsabbnak tűnne a hajam? Érdemes lenne levágatni? Egyre jobban lapul le a hajam és ha be hullámosítom a súlya lehúzza és gyorsan ki megy belőle. Amúgy kerek/szív alakú arcformám van.
2019. aug. 23. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát én le vágattam a hajam de nagyon meg bantam de mindenkinek mashogy illik minden haj ugy hogy szerintem kérdezz meg egy fodraszt hogy illene-e neked az tobbet tudna mondani mint mi
2019. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen de használj balzsamot a hajadra ami kiöblitős jót tesz a hajnak. Az anyám haja is nagyon vékonyszálú és kevés is, de azóta, hogy le lett vágva és balzsamoza a haját szebb és dusabb hatású is.
2019. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerek/szív alakú archoz ált. nem ajánlják, de tesómnak is ilyesmi van és (bár titokban :D) levágatta a haját, neki is vékonyszálú és kb csak egy hónapja ilyen áll alá érő neki és már most vastagidott, erősödött a haja(nem lapul annyira le, nem huzza le a súly) ha használsz hajhabot hajmosás után az szerintem segít, de a folyamatos hajvasalózás göndörítés tönkre teszi főleg ha vékony.
2019. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer ki kell probalni:))
2019. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vekony szalu hajnak sok segitseg, ha csak vallig er. Dusabbnak is hat, konnyebb is kezelni. Tul rovidre (ful ala erore) ne vagasd, azt meg fogod banni. Erjen legalabb a valladig.


Tippem a kivirito fejborre: hajto szinezo spray a tovekre/borre fujva (csakis a zold loreal)

... mintha ketszer annyi lenne :)


Es ne a netes fotok vagy frizura applikaciok gyozzenek meg - azok dus hakoronas fotok.


A vekony szalu haj sajnos lapul, serulekeny.


Optikai trukk a felhosszu fazon.


Es most nagyon divat.


Nekem is tobbnyire vallig ero, hullamos, termeszetes szinu es fazonu, es az a hetkoznapokban is megallja a helyet.

2019. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Levágattam és jó lett de még rövidebb lesz legközelebb. A loreál spray nagyon bevált köszönöm szépen kedves válaszoló :)
2019. szept. 2. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!