Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe fáj egy keratinos...

Mennyibe fáj egy keratinos hajegyenesítés?

Figyelt kérdés
Rövid váll alá érő hajam van, hónapok óta nem vasalom, mert nagyon szálkás lett. Mennyibe kerül egy ilyen egyenesítés, valamint széppé is teszi a hajat?

2019. aug. 24. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kb 20 ezer forinttol kezdodik, de sok a kokler, jol megkell nezni melyik fodraszhoz mesz. nekem kb fel evig tartott, de eleinte eleg “lenyali” volt tole a hajam
2019. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy mellig érő hajam volt, a problémám pedig az volt, hogy alapból egyenes a hajam, de mindentől hullámosodik. 1 órára copfba fogtam: hullámos. Elaludtam, a párna nyomán: hullámos volt a nyakamnál. Pára, eső a hajam rémálma volt, mert hullámosodott. A kabáttól a nyakam részén: hullámos lett. Meguntam az állando vasalást + ezeket ki sem tudtam azzal védeni, ha suli előtt reggel kivasaltam a hajam, mindig csak a problémát tudtam korrigálni hajvasalással. Szóval én ahogy a neve is adja, azért választottam, hogy tartósan egyenes hajat kapjak, amit meg is kaptam. Az amúgy töredezett hajam azóta nem töredezik! Fényes, puha, így igen, nekem széppé is tette a keratinos hajegyenesítés a hajam. :) Fél évente szoktuk megismételni a fodrászommal. A hajam azóta lassan a derekamig ér (másfél éve kezdtem el ezt az eljárást). Egyenes, nem sprőd. Én csak jót tudok róla mondani, na jó, annyi a bajom vele, hogy az amúgy is gyorsan zsírosodó hajam az első pár napban gyorsabban zsírosodik és 3 napig nem moshatok hajat. De hát ez legyen a legnagyobb baj ennyi pénz mellett. Nekem az elején 10.000 volt, vidéken, mikor még mellig érő volt a hajam (mellig érőt a melltartó kapocsig képzeld el kb., azaz félhosszú hajam volt), most fizetek a majdnem derékig érő hajra 16.000-et. Viszont a dússágtól is függ, nem csak a hossztól. Remélem tudtam segíteni. :)
2019. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!