Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajegyenesítés...

Keratinos hajegyenesítés tapasztalatok?

Figyelt kérdés
4 napja voltam Pesten formaldehid nélküli keratinos hajegyenesítésen, mivel eredetileg göndör hajam van.Az eredménnyel nagyon meg voltam elégedve, de ma mostam meg szulfát mentes samponnal (schwarzkopf biology)de a hajam már most nem olyan mint két napja. Eléggé beijedtem hogy a következő 2-3 hajmosás után ugyanott leszek mint a kezelés előtt. Most is egyenes..csak olyan hatása van mint amikor hajmosás után kiszárítom a hajam-szétálló pufi "egyenes". Jó nyilván nem vártam csodát és h három hónapig szögegyenes hajam legyen, de ilyen egy és fél vagy két hónapig számítottam h kitart..

#hajegyenesítés #göndör haj #formaldehid nélkül
2019. júl. 6. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nátrium-klorid van a samponban?
2019. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem
2019. júl. 6. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Én cocochoco kezelésen voltam, tartós hajegyenesítés céljából (nem tudom a kettő ugyanaz-e, amin te voltál és amin én), nekem alapból egyenes a hajam, de gyorsan hullámosodik hajgumitól, meglátszik benne télen a kabát nyakának a helye, ha elalszom, stb...szóval hullámosodik, amikor csak lehet 😄 (1-2 óra múlva pedig kiegyenesedik magától, mikor megszűnik a külső hatás), nekem azt mondta a fodrászom, hogy attól is függ a hatás, kinek milyen a saját haja. Őszinte leszek, én 1 év után is éreztem a hatását, hisz nem hullámosodott hajgumitól és még párás időben se!

Nem tudom neked mi okozza. :( Talán vissza kéne menni ahhoz, aki csinálta és neki megmutatni. Én minimum 2, de inkább 3 napig nem moshattam hajat. Azután pihe-puha volt, de talán első mosás alkalmával kicsit "szétállt", ilyen szalmaszerűen.

2019. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy 2 órára lakok Pesttől, tehát nem tudnék akármikor elmenni a fodrászhoz..
2019. júl. 7. 01:55
 5/6 A kérdező kommentje:
És én a kezelés után 2 napig nem moshattam de a biztonság kedvéért csak a 4. napon mostam meg. És azt mondta h ne kössem fel copfba vagy akármi, tehát azt is betartottam. Na már előre félek a következő hajmosástól :(
2019. júl. 7. 01:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg nekem a természetes hajam hát..olyan göndör de inkább hullámos, szétálló, nehezen kezelhető tipus. Ezért sem várom el a 3 hónapig tartó eredményt, én reménykedtem naivan a 2 hónapban :(
2019. júl. 7. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!