Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám 2 hónap alatt...

Hogyan tudnám 2 hónap alatt megnöveszteni a hajam?

Figyelt kérdés
Kivágtam egy tincset a hajamból, mert nem bírtam kifésülni sehogyan. 2 hónap múlva fontos alkalom lenne, úgyhogy addigra jó lenne, ha megnőne. Hosszú hajam van, de elég lenne, ha egy 10-15 centit tudna nőni ennyi idő alatt. Tudtok valami jó házi praktikát, hogy hogyan tudnám megnöveszteni?

2019. aug. 25. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Max 3-4 centit tud nőni 2 hónap alatt. De ez a nagyon maximum eset, ez is elég ritka. Szóval nem fog a legdrágább hajvitamintól se 2 hónap alatt 3-4 centinél többet nőni.
2019. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor marad a kiengedett haj, köszönöm :)
2019. aug. 26. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a kb 2 centit tartom reális növekedésnek. Teljesen tőbe vágtad le a hajad? Egy fonott frizurába bele lehet fonni 4-5 centis hajat is (he nem teljesen tőbe vágtad le). Máskor amúgy mielőtt levágod, jól balzsamozd be, várj vele kicsit, úgy fésüld, ne egyből az ollóval ess neki.
2019. aug. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!