Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elkezdek egy hajkúrát,...

Dia224 kérdése:

Ha elkezdek egy hajkúrát, segíthet abban hogy a vállig érő hajam két hónap alatt eredményesen megnőjön?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat, tanácsokat szeretnék kérni ebben a témában.

2019. júl. 1. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit takar számodra, hogy eredményesen megnő. Egy hajkúra minimum 3 hónap, azalatt nem fog sehogy sem derékig érni a hajad. Maximum akkor segít, ha vitaminhiány miatt nem nőtt eddig a hajad és akkor is csak 0,5-1 cm-el fogja megdobni a hajnövekedést.Olyan hajvitamin nem létezik, amitől havi 5-6 cm fog nőni a hajad.


Én a dm olcsó hajvitaminját jónak találtam, a Biovanne Plusból is csináltam már 3 havi kúrát. Az utóbbi amilyen drága ahhoz képest semmivel nem tudott többet, mint az olcsó dm-es. Nekem ezek inkább a körmömet erősítették, a hajam nőtt egyébként is. Inkább dúsult a hajam, több babahaj kinőtt.

2019. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem egyik se hozott eredményt, nem javaslom, pénzkidobásnak tartom. én is befürödtem, bedőltem neki, elhittem. egy mikrométert nem nőtt a hajam. állagán javított sokat a DM-es hajvitamin és a varga hajcseppek, de nőni nem nőtt...
2019. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Magic Hair kapszula vált be. Erősen hullott a hajam és az államig vissza volt vágatva. 3 hónapos kúra nagyon sokat segített. A hajhullás szinte megszűnt, teli lettem babahajjal és rengeteget nőtt a hajam. Másik 2 ismerősöm szintén ezt tapasztalta. Ami jó, hogy akciós csomagajánlatba véve egy doboz 3500-4000 forintra jön ki és ilyen árban a drogériában is kapni vitamint. Emellett gőzölős hajvasaló,bontókefe és sok sok jó terméket árulnak, ami a szép hajhoz kell. Pezsgőtabletta is van ha valaki nem bírja lenyelni a nagy kapszulát. Ami még előnyére váljon, hogy nekik van a legtöbb visszajelzésük a kapszulával kapcsolatban. Külön facebookos csoportjuk is van, ahol bármilyen tapasztalatot meglehet osztani.
2019. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!