Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a hajpakolás jó a zsíros...

Ez a hajpakolás jó a zsíros hajra? Beválik? Próbáltatok már ezt ki? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Hozzávalók: méz, citromlé, egy tojás sárgája

Elkészítés: A tojást feltöröd, különválasztod a fehérjétől, majd egy teáskanál citromlével és 2 evőkanál mézzel alaposan összekevered.

Használata: Fontos! Ezt a hajpakolást a hajmosás előtt egy bő 20 perccel minimum fel kell vinned a hajadra. Sokan a fél órával előbbi időpontot tartják a célszerűbbnek. Mielőtt a hajmosáshoz hozzá kezdenél leöblíted bő vízzel a hajadat, majd hajat mosol!



ezen az oldalon találtam:

[link]


Légyszi írjatok rá véleményt! Ki szeretném próbálni! :)


2010. júl. 13. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már próbáltam és nekem bevált. Nekem is zsíros a hajam és mivel a tojás sárgája alap kicsit szárít.... Nem volt utánna olyan töredezett kinézetű a hajam és puha lett tőle. Bár én ehhez még avokádót is használtam. De szntem ez így is jó. Úgyh szntem hajrá !! :P ------Rem segítettem------

2010. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt még nem tudod mondani h a fejbőrömre kenjem vagy a hajamra is mert elkészítettem a pakolást de még nem kentem fel és nem tudom hogy kell!! :)
2010. júl. 13. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

jusson több a fejbőrödre, majd masszírozd bele rendesen, végül a haj többi részére.

+ még celofánba is betekerheted a fejed, úgy még hatásosabb.

2010. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Törölközőbe csavartam bele és úgy vártam a 20 percet de még nem száradt meg teljesen a hajam de remélem szép lesz tőle és szívből remélem hogy nem fog annyira zsírosodni ha ezt használom... már sok mindent kipróbáltam... ecetes meg citromos öblítés... meg samponok, hajszesz stb... nagyon el vagyok keseredve.

Köszi hogy írtál.

2010. júl. 13. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
szia . en vettem egy gyogyszertarban valami sampont zsiros hajra , es a kallostol valami hajpakolast . a ketto segitett
2010. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!