Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Foljton zsíros a hajam mit...

Anetalia kérdése:

Foljton zsíros a hajam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem használok balzsamot.
2011. nov. 5. 18:47
 1/7 Bébihernyó válasza:
hetente maximum 2szer mosd, mert ha többször mosod hamar zsírosodik:) szoktasd a hajadat a ritkább mosáshoz és nehezebben fog zsírosodnii
2011. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. nov. 5. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

en is ,regebb nagy hajam volt ,es minden nap megostam es ugy zsirosodott mintha en kentem volna ra a zsirt ...

Azutan elkezdtem midnen heten 1x megmosni a hajam ,eleinte kinos ,de aztan belejossz ,mire megszokod mar eleg jo lessz :)


16 / F

2011. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használj bébi sampont és azt is higitsd fel egy kicsit és langyos vizzel öblitsd le a hajad.
2011. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van. amíg világosbarnára festettem addig jó volt és 4-6 naponta zsírosodott. Négy hónapja visszaálltam az eredeimre, ami sötétbarna és csak színezőt használok az egész hajamra (ugyanoylat, azaz sötétbarnát)szépen nő le, de atöve tök zsíros, 3. napon, és lapul, ritka...bláááá


Már lemondtam a hajpakolásról

utána a balzsamról is

Most már csak sampont használok, így bírja ki 3 napig zsírmentesen...


És tényleg jobb 4-5 naponta mosni, plusz valami gyenge sampont használni.

2011. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom az utolso elöttit talán használni fog.
2011. nov. 6. 17:47
 7/7 anonim válasza:
A ricinusolaj rengeteg embernek segít(ett),köztük nekem is.A hajam fényes,puha,és nem hullik(nem is zsírosodik olyan hamar). ajánlom mmég a csalánsampont,régebb 2-3 naponta mostam a hajam,mert ha zsíros az nagyon ciki.Mióta ezzel mosom 4-5naponta mosom (tehát nem is zsírosodik). Keress rá neten, csak pozitív élményem van ezekrõl.
2011. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!