Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik magatoknak gyantáztok...

Akik magatoknak gyantáztok láb, kar, intim stb. milyen gyantát használtok? Inkább a szőrösebb sorstársaimra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Én eddig mindig a patronos gyantát használtam, de már kezd elegem lenni belőle,folyton mindenem ragad tőle. Na meg ugye intimre se nagyon tudom használni max bikinivonalra.

Az epilátor eszméletlenül fáj.

Szeretnék valami mást kipróbálni, van valami tippetek?



2019. aug. 26. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én veet hideggyantát használok
2019. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abból egy darab egy lehuzásra jó?
2019. aug. 26. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Ritkán gyantázok, de ha igen, akkor én is hideggyantát használok. Nekem kb. 2 alkalomra jó egy gyantacsík. Vagyis, mikor hogy. De körülbelül addig szedi rendesen a szőrt nekem.


Egyébként nem tudom hogy próbáltad az epilátort, de egy idő után, ha rendszeresen használod, akkor hamar hozzá lehet szokni. :)

2019. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Évek óta van epilátorom, de nagyon tépi és tele vagyok utána szőrbenövésekkel. Max arra jó ha gyanta után ott marad pár szál kiszedem
2019. aug. 26. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha keresnél egy jó kozmetikust, otthon soha többet nem bajlódnál ezzel a gyantázós témával. Havi 1 alkalommal, 30 perc alatt mindenedet legyantázza.

Nem ragadsz, nincs otthon rumli, nem kell drága gépeket venned.

Tudom, nem ez volt a kérdés, de a problémád abból ered, hogy otthon nem lehet jól megoldani egy intim- vagy hónalj gyantát.

2019. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek a kozmetikus kereséssel. Sajnos még nem találtam, rajta vagyok. A múltkor ajánlottak egyet, állítólag jó szakember. De nagyon sokat pepecselt a láb gyantával és nem is ellentétes irányba húzta a bőrt ahogy kell, hanem fordítva, plusz megkértem hogy bikinit is szedje le, épphogy a bugyi vonalba le szedte és kész. Szóval míg nincs másik addig valamit ki kell fundálnom :)
2019. aug. 27. 10:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Én veet cukor gyantát használok. Régen patronosat használtam de attól valóban minden ragadt és nehéz volt leszedni meg az olajjal is. A cukor gyanta simán le jön meleg vízzel, ki lehet mosni a papír csíkokat is. Én jobban szeretem, de való igaz hogy egy kozmetikus gyorsabban és jobban megoldja.
2019. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kar meg láb otthon magamnak, sima dm-es gyanta (balea).
2019. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a cukorpaszta nagyon bevált, hónaljon és intim területen mindig azt használom, lábra pedig patronos gyantás, mert a cukorpaszta a nagy felületeken használva lassú lenne (és nem túl gazdaságos)
2019. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!