Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim részen ti hogy gyantázto...

Intim részen ti hogy gyantáztok otthon? Ennek mi a folyamata?

Figyelt kérdés
Valaki legyen szíves leírni részletesen
2019. febr. 4. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Au, én egyszer probáltam de nekem nem jött össze, inkább le gyantáztatom nyáron, nem olyan drága.
2019. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam magamnak. Szépen betépett szőr, megnyúzott bőr és véraláfutás lett az eredménye.
2019. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Otthon nagyon nehéz saját magadnak kivitelezni. Sokkal egyszerűbb és olcsóbb kérni időpontot a kozmetikusnál.
2019. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom viszont kicsit félek hogy más csinálja meg nekem.

Egyébként ezt hol csinálják meg? Illetve hogyan mármint bemegyek és kerek időpontot intim gyantázásra? Ha Egyáltalán ezt kell mondani.

2019. febr. 5. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérsz telefonon időpontot. Ennyi.

Külön helyiségben történik, csak ketten vagytok. Bugyit leveszed, felfeküdsz egy ágyra és kb. 20 perc.

Általában van bikini gyanta: kétoldalt egy sávot szőrtelenítenek,illetve a komplett: köldöktől a fenékvágatig az összes szőrt leszedik.

Ha komplettet szeretnél de nehezen bírod a fájdalmat, kérd több lépésben. Pl 3 alkalommal fokozatosan fog szőrteleníteni.

2019. febr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!