Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Intim részen ti hogy gyantáztok otthon? Ennek mi a folyamata?

Valaki legyen szíves leírni részletesen

febr. 4. 21:56  Privát üzenet  

A válaszok
Au, én egyszer probáltam de nekem nem jött össze, inkább le gyantáztatom nyáron, nem olyan drága.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 4. 22:05 Privát üzenet
Én is próbáltam magamnak. Szépen betépett szőr, megnyúzott bőr és véraláfutás lett az eredménye.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 5. 07:16 Privát üzenet
Otthon nagyon nehéz saját magadnak kivitelezni. Sokkal egyszerűbb és olcsóbb kérni időpontot a kozmetikusnál.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 5. 19:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom viszont kicsit félek hogy más csinálja meg nekem.

Egyébként ezt hol csinálják meg? Illetve hogyan mármint bemegyek és kerek időpontot intim gyantázásra? Ha Egyáltalán ezt kell mondani.

# 4/5Időpont febr. 5. 20:15 Privát üzenet

Kérsz telefonon időpontot. Ennyi.

Külön helyiségben történik, csak ketten vagytok. Bugyit leveszed, felfeküdsz egy ágyra és kb. 20 perc.

Általában van bikini gyanta: kétoldalt egy sávot szőrtelenítenek,illetve a komplett: köldöktől a fenékvágatig az összes szőrt leszedik.

Ha komplettet szeretnél de nehezen bírod a fájdalmat, kérd több lépésben. Pl 3 alkalommal fokozatosan fog szőrteleníteni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 6. 07:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A fenék lyuk részénél ti milyen módszerrel gyantáztok?
Szerintetek nekik eredeti hajszínük van? És ha nem akkor ha otthon festem a hajam milyen festéket kéne vegyek, hogy hasonló hatást érjek el?
Hogyan szedjem le?
Érdemes ezt a hajvágó gépet beszerezni otthoni hajvágáshoz, fiúnak?
Lehet baja a lányomnak attól, hogy körömlakk lemosóval mosta le a gyantát?
Lányok, akik otthon gyantáztok! Hogyan szeditek le a gyantamaradványokat a lábatokról a gyantázás után? Mert én akárhogy ügyeskedek egy pici (foltokban) csak marad rajta. Milyen szert ajánlanátok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!