Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a halvany rozsaszin hajfest...

Ha a halvany rozsaszin hajfesteket es a voros hajfesteket keverem akkor milyen szinu lesz?

Figyelt kérdés
Jobb lenne sotet rozsaszin de sajnos sehol nem talalok, semmilyen oldalon. Ha valaki tudna irni egy helyet ahol azert jo arban es jo minosegben lehet venni az kerem irja le. Es ugye ilyen blorange hajat szeretnek es allitolag ennek a ket szinnek a keverekebol lesz az a szin. Koszonom elore is a valaszokat!

2019. aug. 27. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel simán vörös. A rózsaszín valószínűleg semmit nem fog változtatni a vörösön.
2019. aug. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A vörös szinte 100%, hogy a pinket elnyeli. Vagyis semmi nem fog látszani, csak a vörös.

Én ilyen sötétebb rózsaszínes hajfestékről tudok, használja egy ismerősöm, de szerintem nem szép... nem tudom, hogy te esetleg ilyesmire gondoltál-e.

[link]

2019. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uh koszonom a valaszokat akkor jo hogy nem vettem meg. Es mit gondoltok a syoss világ osrozsa aranyszoke hajfestekrol? Sotetbarna hajat hogy fogna be? Mert a hatuljan csak sotetszoke volt bemutatva hogy milyen lenne es en azt a szint szeretnem ami annal van.
2019. aug. 27. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Manic panic?

[link]

Vagy Bleach London?

[link]


Kutyuld ki magadnak, van fent millió videó meg tutorial neten.

2019. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sötétbarnát ezek a színes színek NEM fogják be, max a sötétvörös/sötétkék/sötétzöld, az is nagyon nagyon sötéten.

De nagyobb esély van arra, hogy csak egy olyan színű "fényt"/árnyalatot ad a sötétbarna hajnak, és ténylegesen nem fog látszani semmi.


Ha tényleg blorange hajszínt szeretnél (amit egyébként inkább peachy-nek vagy rosegold-nak neveznek), akkor ki kell szőkíteni előtte a hajat.

2019. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonoom! Youtubeon nem talaltam ilyen kevereses videkoat amiben latom hogy keverik ossze
2019. aug. 27. 14:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Befestettuk mar szokere azt amkt be szeretnek festeni. De inkabb vilagos barna lett
2019. aug. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!